شمار شهدای جنایت اسرائیل در اردوگاه «النصیرات» افزایش یافت

دفتر اطلاع رسانی دولتی در نوار غزه عصر امروز (یکشنبه) اعلام کرد که شمار شهدای جنایت رژیم اسرائیل در اردوگاه النصیرات به ۲۷۴ شهید افزایش یافته است.

تصویر شمار شهدای جنایت اسرائیل در اردوگاه «النصیرات» افزایش یافت

به گزارش سایت خبری پرسون، دفتر اطلاع رسانی دولتی در نوار غزه با اعلام این خبر، تایید کرد که در میان شهدای این جنایت رژیم اشغالگر، ۶۴ کودک و ۵۷ زن به چشم می خورد.

رژیم صهیونیستی روز شنبه در یک حمله وحشیانه به اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه باعث قتل عام بیش از ۲۰۰ فلسطینی شد.

«نبیل ابوردینه» سخنگوی رسمی تشکیلات خودگردان فلسطین در این باره گفت که سریال کشتارهای خونین روزمره علیه ملت فلسطین که آخرین مورد آن کشتار در اردوگاه النصیرات بود، در ادامه نسل‌کُشی ملت فلسطین صورت می‌گیرد.

وی افزود: دولت آمریکا مسوول کامل همه کشتارهایی است که رژیم صهیونیستی مرتکب آن می‌شود و ما خواهان توقف این جنگ هستیم. ادامه این جنگ اوضاع را به سمت مرحله خطرناک سوق می‌دهد که هرگز صلح و امنیتی برای هیچ کس محقق نخواهد کرد.

سخنگوی رسمی تشکیلات خودگردان همچنین خواستار مداخله فوری شورای امنیت و جامعه جهانی برای توقف این جنایت‌ها و ملزم کردن رژیم صهیونیستی به توقف فوری همه این جنایت‌ها و نقض قوانین بین‌المللی شد.

ارتش رژیم صهیونیستی ظهر شنبه مدعی شد که در عملیات خود در مرکز اردوگاه النصیرات در نوار غزه توانسته است چهار اسیر صهیونیست را آزاد کند.

به گزارش ایرنا، با گذشت هشت ماه از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

منبع: ایرنا

681829