یک بازیکن در مسیر جدایی از پرسپولیس

سعید صادقی آمار ناامیدکننده‌ای از خود در فصلی که گذاشت به جا گذاشت و در مسیر جدایی از پرسپولیس قرار گرفته است.
تصویر یک بازیکن در مسیر جدایی از پرسپولیس

به گزارش سایت خبری پرسون، حضور اوستون اورونوف در پرسپولیس ۲خاصیت برای این تیم داشت؛ یکی بازی کردن خودش بود که در این مورد زیاد صحبت شده و همه هم در جریان کیفیت این بازیکن قرار دارند و دیگری نیمکت‌نشین شدن سعید صادقی! حقیقت آن است که صادقی ازجمله کم‌اثرترین بازیکنان پرسپولیس در نیم‌فصل اول به شمار می‌آمد. او که ابتدای لیگ بیست‌ودوم با سر و صدای فراوان سرخپوش شده بود، در فصل دوم بازی‌اش برای این تیم واقعا کف توقعات را هم برآورده نکرد.

صادقی در مجموع مسابقات این فصل چیزی حدود ۲هزار دقیقه برای قرمزها به میدان رفت و عجیب آنکه به‌عنوان یک وینگر، حتی یک پاس گل هم به نامش ثبت نشد؛ نه در لیگ، نه در آسیا و نه در مسابقات حذفی! این بازیکن البته در مسابقات لیگ یک گل برای پرسپولیس زد که بابت آن هم باید ممنون اشتباه وحشتناک حسین پورحمیدی و خالی ماندن دروازه تراکتور در مسابقه رفت باشد.

در لیگ قهرمانان آسیا هم شاید تنها نمایش مقبول صادقی بازی رفت با استقلال تاجیکستان بود که او دبل کرد. این آمار و عملکرد برای یک بازیکن اصلی پرسپولیس هرگز قابل‌قبول نیست و دور از تصور نخواهد بود اگر این بازیکن بعد از تقریبا یک نیم‌فصل نیمکت‌نشینی، از جمع سرخ‌ها جدا شود.

منبع: تسنیم

681718