کشف ۱۶۵ بسته حاوی مواد مخدر جاساز به روش بلع

فرمانده پلیس راه آهن فرماندهی یگان‌های انتظامی و حفاظتی فراجا از کشف ۱۶۵ بسته حاوی مواد مخدر جاساز به روش بلع از مسافری در ایستگاه راه‌آهن خبر داد.
تصویر کشف ۱۶۵ بسته حاوی مواد مخدر جاساز به روش بلع

به گزارش سایت خبری پرسون، سردار حشمت‌الله ملکی؛ فرمانده پلیس راه‌آهن اظهار کرد: کارشناسان معاونت مبارزه با مواد مخدر پلیس راه آهن کشور در پی انجام اقدامات اطلاعاتی مبنی بر تردد مشکوک یکی از مسافران سابقه‌دار در مسیر ریلی یزد به تهران و احتمال حمل مواد مخدر از جانب وی، پیگیری را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با اعلام این خبر به کارکنان پلیس راه آهن مسیر ریلی با اقدامات پلیسی، نسبت به کنترل مسافران خروجی از قطار یزد اقدام و این متهم شناسایی و دستگیر می شود.

سردار ملکی بیان کرد: پس از انتقال متهم به یگان انتظامی پلیس، در بررسی های به عمل آمده پس از عکس‌برداری به وسیله دستگاه بادی اسکنر بسته‌های متحدالشکل و مشکوک به مواد مخدر داخل بدن وی مشخص شد.

فرمانده پلیس راه آهن گفت: ضمن هماهنگی با مرجع قضائی، متهم تحت نظر قرار گرفته و طی 11 مرحله تعداد 165 بسته به وزن 1کیلو و 700 گرم مواد مخدر از نوع تریاک با لفافه از نامبرده دفع، کشف و ضبط شد.

وی خاطرنشان کرد: در این خصوص پرونده تشکیل که حسب دستور مرجع قضائی، متهم به همراه مواد مکشوفه تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گردید.

منبع: تسنیم

681290