یوسف تیموری کنار فامیل نقی پایتخت + عکس

یوسف تیموری عکسی متفاوت با یکی از فامیل های نزدیک نقی پایتخت به اشتراک گذاشت که با واکنش های جالبی همراه بود.
تصویر یوسف تیموری کنار فامیل نقی پایتخت + عکس

به گزارش سایت خبری پرسون، یوسف تیموری بازیگر طناز سینما و تلویزیون که به تازگی در سریالی به کارگردانی منوچهر هادی نقش آفرینی نموده است،عکسی از خود در کنار محمد تنابنده نویسنده نون خ منتشر نمود، در این تصویر شباهت محمد تنابنده به نقی معمولی پایتخت برای بسیاری از علاقمندان به فیلم و سریال جالب بود و مورد توجه قرار گرفت. در ادامه این بخش عکس جدید یوسف تیموری کنار فامیل نقی پایتخت را مشاهده می کنید.

یوسف تیموری بازیگر سریال زیر آسمان شهر تصاویری از پشت صحنه فیلم جدیدش را در قالب استوری منتشر نمود، در یکی از این تصاویر او کنار برادر واقعی و خوشتیپ نقی معمولی پایتخت حضور دارد، او با انتشار این عکس نوشت:

دوست خوب و نویسنده و کارگردان حرفه ای از خانواده هنرمند تنابنده

یوسف تیموری

یوسف تیموری در کنار برادر محسن تنابنده

مختصر بیوگرافی محمد تنابنده برادر محسن تنابنده

محمد تنابنده متولد 14 مرداد 1369 در تهران فیلمنامه نویس، نویسنده و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. او در خانواده ای هنرمند متولد شده و دو برادر به نام های محسن تنابنده (بازیگر و کارگردان)، مصطفی تنابنده(دستیار کارگردان) و یک خواهر دارد، او در تیرماه 1396 پدرش را از دست داده است. از وضعیت ازدواج و همسر محمد تنابنده اطلاعات دقیقی در دست نیست.

اولین تجربه بازیگری محمد تنابنده در سال 1397 و در فیلم قسم به نویسندگی و کارگردانی برادرش محسن تنابنده و دستیار کارگردانی برادرش مصطفی تنابنده بوده است. محمد تنابنده نویسنده فصل دوم سریال نون خ و خونه یکی بوده است.

منبع: نمناک

680113