حمله موشکی حزب الله لبنان به ۲ پایگاه رژیم صهیونیستی

حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌های جداگانه اعلام کرد که دو پایگاه رژیم صهیونیستی را هدف حملات پهپادی و موشکی خود قرار داده و تلفاتی به رژیم اسرائیل وارد کرده است.
تصویر حمله موشکی حزب الله لبنان به ۲ پایگاه رژیم صهیونیستی

به گزارش سایت خبری پرسون، مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌‌های جداگانه اعلام کرد که رزمندگان مقاومت امروز دوشنبه توانستند دو پایگاه‌ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار دهند.

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه اول خود اعلام کرد که در راستای حمایت از مردم مقاوم فلسطین و پشتیبانی از مقاومت شجاع و شریف آن، رزمندگان مقاومت اسلامی صبح امروز دوشنبه با چندین پهپاد انتحاری محل استقرار افسران و نظامیان رژیم صهیونیستی را در پایگاه تازه تاسیس گردان توپخانه‌ای 403 ذخیره لشگر 91 در جنوب «بیت هلل» هدف قرار داده و پهپادها مستقیما به اهداف برخورد کرده و منجر به زخمی و هلاک شدن تعدادی از افسران و نظامیان رژیم صهیونیستی شده است.

مقاومت اسلامی لبنان در دومین بیانیه خود اعلام کرد که بعد از رصد دقیق تحرکات نظامیان رژیم صهیونیستی در پادگان «یفتاح» رژیم صهیونیستی و هنگام خروج تانک مرکاوا از مخفیگاه خود، رزمندگان مقاومت اسلامی با موشک هدایت شونده آن‌ها را هدف قرار داده و موشک مستقیما به هدف مورد نظر اصابت و منجر به انهدام تانک و زخمی و هلاک رسیدن نظامیان اسرائیلی شد.

از آنجا که حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه افزایش یافته و در این تجاوز آشکار رژیم اسرائیل اقدام به نسل کشی می‌کند، مقاومت‌ اسلامی لبنان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین اقدام به حملات پهپادی، راکتی و موشکی به پایگاه‌های رژیم اسرائیل کرده و با افزایش جنایات رژیم صهیونیستی در غزه حملات مقاومت نیز افزایش می‌یابد.

منبع: تسنیم

668625