کار بازیکن پرسپولیس حیرت انگیز بود

مهاجم سابق پرسپولیس گفت: سبک بازی پرسپولیس فعلاً طوری نیست که بخواهیم بگوییم برای فصل بعد هم با همین کادر پیش برویم.
تصویر کار بازیکن پرسپولیس حیرت انگیز بود

به گزارش سایت خبری پرسون، امیرحسین اصلانیان درباره پیروزی پرسپولیس مقابل نساجی در هفته بیست‌وششم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بردن نساجی در قائمشهر کار بسیار بزرگی بود و کار حیرت انگیز اورونوف کمک زیادی برای پیروزی در دیدار به سرخ‌پوشان کرد. متأسفانه در ترکیب پرسپولیس خلاء وجود دارد و برخی نقاط به خوبی پوشش داده نمی‌شود و همین باعث می‌شود که نساجی تا آن اندازه به دروازه پرسپولیس نزدیک شود.

وی افزود: با وجود تمام احترامی که برای نساجی قائل هستم، اما باید بگویم که آن‌ها شانس پیروزی مقابل پرسپولیس را نداشتند. مهدی ترابی بازیکن خوبی است، اما متأسفانه یک مکمل در کنار خود ندارد. هرچقدر که پیش می‌رویم بازیکنان ایرانی کیفیتشان پایین‌تر می‌آید و فقط و فقط دست دلال برای فروش بازیکنان دیده می‌شود. علناً می‌بینیم که یک بازیکن چه قرمز و چه آبی و چه هر رنگی ۵ الی ۱۰ میلیارد می‌گیرد، اما کیفیتش در حد صفر است.

*اخراج رفیعی می‌توانست به قیمت از دست رفتن قهرمانی تمام شود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: باید دست دلالان در فوتبال کوتاه شود. همین دلال‌ها باعث شده‌اند که یک عده بازیکن بنجل در فوتبال ایران پول‌های نجومی بگیرند. سبک بازی پرسپولیس فعلاً طوری نیست که بخواهیم بگوییم برای فصل بعد هم با همین کادر پیش برویم. اوسمار باید با دقت بیشتری کار کند و بداند که این سبک از فوتبال کارساز نیست. اخراج رفیعی می‌توانست به قیمت از دست رفتن قهرمانی تمام شود. یک بازیکن باتجربه نباید چنین اشتباهاتی را مرتکب شود.

وی در ادامه در رابطه با دیدار بعدی پرسپولیس مقابل هوادار در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال، بیان داشت: هوادار تیم خوبی است و می‌تواند برای پرسپولیس به چالشی جدی تبدیل شود. باید روی میل هجومی پرسپولیس بیشتر کار شود تا ان‌شاءالله در پایان فصل به مشکل نخوریم. به نظرم پرسپولیس شانس زیادی برای قهرمانی دارد و قطعاً استقلال امتیاز از دست خواهد داد و اینگونه نیست که بتواند از ۴ بازی پیش رو تمام ۱۲ امتیاز را کسب کند. ما بازی‌های مهمی تا پایان فصل داریم و باید برای تمام آن‌ها برنامه‌ریزی کنیم تا ان‌شاءالله قهرمانی را به دست بیاوریم.

*بعید نیست مدیریت پرسپولیس هم تغییر کند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان در خصوص بحث تغییر مدیریت باشگاه توسط مالک، خاطرنشان کرد: به نظرم وقتی این اتفاق در تیم رقیب می‌افتد باید این احتمال را بدهیم که در پرسپولیس هم به همین راحتی‌ یک مدیر تغییر کند. به هر حال پرسپولیس الان با یک سری سیاست‌های جدید در حال شکل گیری است. درویش مدیرعامل خوب و بزرگی است و عملکرد خوبی برای پرسپولیس ثبت کرده. امیدوارم هرچه که به نفع باشگاه است همان رخ دهد.

منبع: خبرورزشی

658081