پیگیری مجازات عاملان حمله به کنسولگری ایران در سوریه

مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه از طریق نهادهای بین‌المللی و داخلی محاکمه و مجازات عاملان حمله به کنسولگری ایران در دمشق را پیگیری می‌کند.
تصویر پیگیری مجازات عاملان حمله به کنسولگری ایران در سوریه

به گزارش سایت خبری پرسون، حسن عبدلیان‌پور؛ رئیس مرکز وکلا کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه در یادداشتی به حمله روز گذشته رژیم صهیونیستی ‌به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق واکنش نشان داد و از پیگیری برای محاکمه رژیم صهیونیستی در پی این حمله در مجامع بین‌المللی و داخلی خبر داد.

متن یادداشت به این شرح است:

"مِنَ المُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

در روزهایی که رژیم اشغالگر قدس مقدمات سقوط تاریخی خود و طناب‌دارِ اذنابش را فراهم می‌کند، و در آستانه روز بزرگ قدس، باز هم خون مردانی از سلسله دریادلان تاریخ را بر زمین ریخت تا دیوانگی پیش از سقوط خویش را بیش از پیش به رخ همگان بکشد…!

امروز ما سربازان عدالت و حقیقت در مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه، بر خود وظیفه می‌دانیم تا ریشه‌کنی این غده سرطانی، از طریق نهادهای بین‌المللی و داخلی پیگیر محاکمه و مجازات این حاکمیتِ مجعول و برچیده شدنِ این رژیم فاسد، تروریست و جنایتکار باشیم."

منبع: تسنیم

624851