مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان نیریز:

استقبال سنگ‌نوردان و کوهنوردان از هفت حوض نیریز

مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان نیریز گفت: سنگ‌نوردان، کوهنوردان و مسافران نوروزی از سراسر کشور با استقبال کم نظیر از جاذبه‌های طبیعی هفت حوض شهرستان نیریز دیدن کردند.
تصویر استقبال سنگ‌نوردان و کوهنوردان از هفت حوض نیریز

به گزارش سایت خبری پرسون، از فارس؛ مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سهرستان نیریز گفت: مسافران نوروزی و کوهنوردان و سنگ‌نوردان سراسر کشور از جاذبه طبیعی هفت حوض درشهرستان نیریز بازدید کردند.

حمیدرضا هادی امروز در مورد جاذبه طبیعی هفت حوض اظهار داشت: هفت‌حوض نام یکی از جاذبه‌ای طبیعی در شهرستان نی‌ریز است که به دلیل بکر بودن به مقصد جدیدی برای گردشگران تبدیل‌شده است.

مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان نی‌ریز افزود: این جاذبه کاملاً طبیعی که پس از بارش رحمت الهی جان تازه‌ای یافته چشم هر بیننده و گردشگری را به خود محصور کرده است.

هادی با اشاره به اینکه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان نی‌ریز هرساله به دنبال گشودن دریچه جدیدی به روی گردشگران و معرفی مقاصد متفاوتی است افزود: امسال جاذبه طبیعی هفت‌حوض که در مسیر آبراهه خود هفت‌حوض طبیعی را در دل خود ای داده، منظره‌های بسیار زیبا را برای گردشگران به وجود آورده و پذیرای این عزیزان است.

این مسئول ابراز افزود: این جاذبه طبیعی در ضلع غربی آبشار تارم بلندترین فصلی خاورمیانه قرارگرفته که این روزها یکی از مقاصد اصلی گردشگری نی‌ریز محسوب می‌شود و کوهنوردان و سنگ‌نوردانی از سراسر کشور برای دیدن و پیمودن مسیر این جاذبه زیبا به نی‌ریز سفرکرده‌اند.

624823