مسئول اداره صنابع دستی و گردشگری شهرستان سپیدان خبر داد:

بازدید بیش از 10 هزار مسافر نوروزی از غرفه‌های صنایع دستی شهرستان سپیدان

مسئول اداره میراث فرهمگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سپیدان گفت: بیش از 10 هزار گردشگر و مسافر نوروزی از غرفه های صنایع دستی شهرستان سپیدان بازدید کردند.
تصویر بازدید بیش از 10 هزار مسافر نوروزی از غرفه‌های صنایع دستی شهرستان سپیدان

به گزارش سایت خبری پرسون، از فارس؛ مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان سپیدان گفت: بیش از ۱۰ هزار نفر در ایام نوروز از غرفه‌های صنایع‌ دستی شهرستان سپیدان بازدید کردند.
علی حبیبی امروز 10 فروردین‌ماه 1403 گفت: شهرستان سپیدان به دلیل دارا بودن تفرجگاه‌های طبیعی بی‌نظیر و پیست اسکی بین‌المللی پولاد کف میزبان بیش از یک‌ میلیون مسافر از این مناطق بکر و زیبای طبیعی و تفریحی است.
مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان سپیدان با اشاره به برپایی غرفه‌های نوروزی صنایع‌دستی گفت: در این غرفه‌ها محصولات دست‌ بافت‌ها و چرم‌ دوزی و نیز داروهای گیاهی و آداب‌ و رسوم شهرستان سپیدان به نمایش درآمده است.

وی با اشاره به اینکه ستاد خدمات سفر در ورودی شهر اردکان با همکاری شهرداری و هلال‌احمر شهرستان و اداره میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان سپیدان برپاشده است گفت: برای میزبانی مسافرین نوروزی 2 کمپ در مسیر جاده شیراز _سپیدان با همکاری بوم‌گردی عشایری مشک و ملار، اداره امور عشایر، اداره راهداری‌ اداره میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی شهرستان سپیدان راه اندازی شده و میزبان مسافرین و گردشگران نوروزی است.

624816