مدیر شبکه نسیم:

امیدواریم «مهمانی» ایرج طهماسب به نوروز برسد

محمدرضا خشرو مدیر شبکه نسیم گفت: دغدغه، انگیزه اصلی و تمایل ایرج طهماسب از ابتدا این بود که «مهمانی» را به نوروز برساند؛ ما نیز این امید را داریم تا این برنامه به نوروز برسد.
تصویر امیدواریم «مهمانی» ایرج طهماسب به نوروز برسد

به گزارش سایت خبری پرسون، محمدرضا خشرو مدیر شبکه نسیم با حضور در پشت‌صحنه برنامه «کودک شو» در جمع خبرنگاران درباره جزئیات برنامه ایرج طهماسب که قرار است از تلویزیون پخش شود گفت: این برنامه ویژه برنامه نیست، بلکه یک فصل از مجموعه «مهمانی» است که با اختصاص به شرایط فعلی طراحی شده و مرحله‌های پیش از تولید آن از مدتی قبل آغاز و تاکنون نیز ادامه دارد.

وی افزود: عوامل برنامه «مهمانی» به این نتیجه رسیده‌اند با حمایت حامیان مالی از بیرون صداوسیما اتفاقات خوبی را رقم بزند و یک برنامه شاد را با حضور ایرج طهماسب و عروسک‌ها تولید کنند.

مدیر شبکه نسیم درباره عروسک‌هایی که از کلاه قرمزی در «مهمانی» حضور خواهند داشت بیان کرد: از عروسک‌های قبلی فامیل دور، ببعی، اقای همساده، جیگر و... در برنامه «مهمانی» حضور خواهند داشت.

خشرو درباره اینکه چه زمانی ضبط این برنامه آغاز می‌شود اظهار کرد: فرایند پیش تولید این برنامه مقداری طول کشیده است و امیدوار هستیم در یک یا دو روز آینده ضبط آن شروع شود.

وی تصریح کرد: دغدغه، انگیزه اصلی و تمایل ایرج طهماسب از ابتدا این بود که برنامه را به نوروز برساند، زیرا در آن ایام که تقارن با ماه رمضان دارد مردم در منزل هستند و برخی سفر‌ها محدودتر می‌شود و می‌توانند برنامه را تماشا کنند؛ ما نیز این امید را داریم تا این برنامه به نوروز برسد.

مدیر شبکه نسیم در پایان خاطرنشان کرد: از شخصیت‌های «مهمونی» که دو فصل آن از نمایش خانگی پخش شد قطعا تعدادی در این برنامه نیز حضور خواهند داشت؛ مثلا شاید کارکتر بچه مقداری تغییر داشته باشد.

منبع: فرارو

614433