فال روزانه شنبه ۲۶ اسفند1402

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید.
تصویر فال روزانه شنبه ۲۶ اسفند1402

به گزارش سایت خبری پرسون، برای مطلع شدن از وقایع جالب و جذاب پیش روی خود با همراه شوید.

فال روزانه واقعی شخصی متولدین ۲۶ اسفند:

فال روز تولد: امروز انرژی فوق العاده ای دارید. با این انرژی روزتان را به بهترین شکل بسازید. بلاخره به این نتیجه رسیده اید که از زندگی چه می خواهید، پس به دنبال آرزوهایتان بروید. با اراده ای که شما دارید، هیچ چیز نمی تواند سد راهتان شود. تا چند ماه آینده یکی از بزرگ ترین گره های زندگی تان باز خواهد شد که هم شرایط مالی و هم روابط عاطفی تان تحت تاثیر قرار میدهد. در برخورد با دیگران، به خصوص در محیط کار صادق باشید. اگر میخواهید پیشرفت کنید، باید خودتان را برای چالش های جدیدو سخت آماده کنید. ماههای خرداد، شهریور و مهر بهترین ماهها برایتان خواهند بود.

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز آتش عشق در دلتان روشن شده و احساسی تر و رمانتیک تر از قبل هستید، از این فرصت استفاده کنید و قرار عاشقانه ای ترتیب دهید. امروز اعتماد به نفس بالایتان، شما را در مرکز توجه قرار داده و به راحتی خواهید توانست شخص مورد علاقه تان را جذب خود کنید. اگر هنوز از جایگاه تان رضایت ندارید ناامید نباشید فرصت های جدیدی وجود دارن که میتوانید برای پیشرفت خود از آنها استفاده کنید. هر شکستی در زندگی درسی برایتان دارد که نباید این درس ها را نادیده بگیرید. امروز ایده های جدیدی به ذهنتان خطور کرده که قابل تامل هستند فقط برای اینکه فراموشتان نشود حتما یادداشت کنید تا در اسرع وقت برای عملی کردن آنها اقدام کنید. امروز به پیشنهادی نه میگویید که به نفعتان است. خبرخوبی در راه است.

متولد : نوزاد طبیعت

سمبل : قوچ

شعار : من هستم

ستاره حاکم : مارس (مریخ)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : الماس ، یاقوت

رنگ محبوب : قرمز ، صورتی روشن

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : رز سرخ

روز مبارک : سه شنبه

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز روز متفاوتی برایتان خواهد بود. شما معمولا از بیان احساسات خود خجالت میکشید ولی امروز برخلاف همیشه قدرت برقراری ارتباط با دیگران را خواهید داشت. از فرصت های پیش آمده در بیان احساسات خود استفاده کنید. پیشنهادات وسوسه انگیزی خواهید داشت که نباید بدون فکر قبول کنید. امروز در موقعیت ها و موضوع های مختلف مورد انتقاد قرار میگیرید که نباید اجازه دهید ناامید تان کنند. امروز در انتظارات خود اعتدال را رعایت کنید و انتظارات منطقی داشته باشید در غیر این صورت دلخوری هایی ایجاد خواهد شد. امروز گفتگوهای طولانی با شخص گره از کارتان و مشکلتان باز خواهد کرد.

متولد : طفل شیرخوار طبیعت

سمبل : گاو نر

شعار : همه چیز مال من است

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : ثابت

فلز وجود : مس

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی ، صورتی ، بنفش

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز صورتی

روز مبارک : جمعه

♊ فال روزانه متولدین خرداد

شما به خاطر مشغله های زیادی که دارید وقت زیادی برای در کنار خانواده بودن نمی گذارید اما امروز سعی کنید تایمی را برایشان در نظر بگیرید، حتی میتوانید به سینما یا رستورانی بروید. اگر به دنبال نیمه ی گمشده ی خود میگردید سعی کنید ارتباطات خود را گسترش دهید تا معجزه آن را ببینید. در مورد مسائل عاطفی که بسیار هم برایتان اهمیت دارد از خواسته هایتان به هیج عنوان نگذرید چراکه مجبور خواهید شد از خواسته هایتان بطور مداوم چشم پوشی کنید. امروز گفتگو با افراد مورد علاقه تان لذت بخش خواهد بود حتی امکان دارد از طرف این شخص غافلگیری داشته باشید. در محیط کار قبل از صحبت کردن به جملات و کلمات خود دقت کرده و حال طرف مقابل را درنظر داشته باشید تا بتوانید به بهترین صورت حرفتان را بگویید. امروز یک اتفاق ناگهانی هرچند کوچک برنامه هایتان را مختل یا به تاخیر خواهد انداخت.

متولد : کودک طبیعت

سمبل : دوقلوها

شعار : من فکر میکنم

ستاره حاکم : مرکوری (عطارد)

عنصر وجود : هوا

شخصیت : راوی

فلز وجود : جیوه

سنگ خوش یمن : زمرد کبود

رنگ محبوب : زرد ، سبز ، آبی

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : کاملیا

روز مبارک : چهارشنبه

♋ فال روزانه متولدین تیر

شما در گذشته در زندگی عاطفیتان شکست خورده اید و آسیب های روحی زیادی دیده اید اما بزودی شخصی سر راهتان قرار خواهد گرفت که جبران تمام آسیب های گذشته باشد. فقط سعی کنید اشتاباهات گذشته در شناخت طرف مقابلتان را تکرار نکنید. شاید نگرانی در مورد امور مالی باعث شود بیخیال برنامه های ذهنی تان که خیلی هم برایتان مهم هستن ،شوید اما اصلا دلیل خوبی برای این تصمیم نیست. با کمک دوستان و اطرافیان میتوانید به خواسته تان برسید به شرط آنکه به موقع کاری را که قولش را دادید تحویل دهید. حواستان باشد بدقولی نکنید. از گروهی مشورت گرفته اید که اطلاعات و سررشته ای در این باره ندارند و شما را غلط راهنمایی خواهند کرد، از آنها دوری کرده و به دنبال شخص معتمد و کاردان باشید. هنوز هم فرصت جبران خواهید داشت.

متولد : تازه بالغ طبیعت

سمبل : خرچنگ

شعار : من احساس میکنم

ستاره حاکم : ماه

عنصر وجود : آب

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : نقره

سنگ خوش یمن : مروارید

رنگ محبوب : سایه ای از رنگهای خاکستری و آبی و سبز

عدد خوش یمن : ۲

گل محبوب : بنفشه ، لی لی

روز مبارک : دوشنبه

♌ فال روزانه متولدین مرداد

اگرچه شما توانایی انجام وظایفتان را دارید اما اگر در کار کردن تعادل را رعایت نکنید به جسم و ذهن خود آسیب جدی خواهید زد. بعد از گذراندن مشکلات و روزهای سخت، بزودی آرامش به زندگیتان برخواهد گشت. سعی کنید نیمه ی پر لیوان را ببینید تا از ناامیدی دور بمانی و کارها بر وفق مرادتان پیش بروند. امروز بهترین روز برای تصمیم گیری در اموری است که تردید داشته اید، زیرا تمرکز ذهنیتان بالا است. برای این تصمیم گیری توجه به ندای دلتان را فراموش نکنید. فشار گذر از یک مرحله ی سخت و طاقت فرسا فشار زیادی برایتان داشته اما توجه داشته باشید که امروز خیلی بهتر از فرداست. حواستان به لجبازی های بی موردتان باشد و سعی کنید با منطق به حرفای گفته شده گوش داده و بررسی کنید. شاید پیشنهاد جدید برایتان سودمند باشد.

متولد : جوان طبیعت

سمبل : شیر

شعار : من اراده میکنم

ستاره حاکم : خورشید

عنصر وجود : آتش

شخصیت : ثابت

فلز وجود : طل

سنگ خوش یمن : یاقوت زرد

رنگ محبوب : رنگهای غروب خورشید

عدد خوش یمن : ۱

گل محبوب : آفتابگردان

روز مبارک : یکشنبه

♍ فال روزانه متولدین شهریور

تنهایی مانع شروع کردن کار مدنظرتان میشود، اگر شخص یا اشخاصی معتمد در اطرافتان دارید که بتوانند شما را همراهی کنند، هرچه زودتر پیشنهاد همکاری به آنها بدهید. مدتیست رابطتان با شخص عاطفی تان بنابه مشکلاتی خوب پیش نمیرود، امروز فرصت خوبی برای گفتگو و حل مشکلاتتان است. بیشتر سعی بر شنونده بودن داشته باشید تا طرف مقابلتان به آرامش درونی رسیده و از تنش های موجود کاسته شود. امروز منتظر یک تماس از دوستان قدیمی تان باشید. از انجام کاری هراس دارید سعی کنید نامیدی و استرس را از خود دور کنید و این کار را انجام دهید. با ایراد گیری های بیش از حدتان طرف ماقبلاتان را کلافه میکنید یا وادار به دروغگویی میکنید. بهتر است کمی منطقی تر برخورد کنید. در خوردن و نوشیدن اعتدال داشته باشید.

متولد : بالغ طبیعت

سمبل : فرشته

شعار : من تجزیه و تحلیل میکنم

ستاره حاکم : ولکان و مرکوری

عنصر وجود : خاک

شخصیت : راوی

فلز وجود : پلاتین

سنگ خوش یمن : عقیق سبز

رنگ محبوب : سایه ای از خاکستری ، سبز ، نقره ای

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : Forgetmenot

روز مبارک : چهارشنبه

♎ فال روزانه متولدین مهر

صحبت کردن در مورد نگرانی هایتان یکی از راه های رها شدن از افکار منفی است که مدام به ذهنتان میاید. نوشتن نیز روش موثری برای رها شدن از این افکار هست مخصوصا اگر شخص و یا دوست معتمدی ندارید که گوش شنوا برایتان باشد. این نگرانی ها و اضطراب ها و ترس ها آسیب های جدی بر سلامت بدن و ذهن شما دارد. ورزش کردن نیز گزینه خوبی میتواند باشد. شما قدرت و استعداد پیش بردن مکالمات به نفع خود را دارید، البته به شرط حفظ آرامش و بیانی با لحنی دلنشین داشته باشید. سعی کنید به جای دلداری و غمخواری دیگران در عمل کمک حالشان باشید تا از این غم رها شوند. از یک دوست ریاکار آزرده خاطرید سعی کنید به جای بحث با همچین شخصی از او فاصله بگیرید. صبور باشید و زود از دیگران دلگیر نشوید سعی کنید شاد باشید و این شادی را نیز تقسیم کنید.

متولد : با آرمان ازدواج

سمبل : ترازو

شعار : من تعادل برقرار میکنم

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : هو

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : مس درخشان

سنگ خوش یمن : الماس ، اوپال

رنگ محبوب : بژ ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز سفید

روز مبارک : جمعه

♏ فال روزانه متولدین آبان

با اینکه شما فردی درونگرا هستید اما گاهی نیاز هست احساسات خود را بیان کنید تا اطرافیانتان بدانند چقدر برایتان ارزشمند هستند. حتی یک پیام عاشقانه هم نشانگر عمق احساسات شما میتواند باشد. امروز زمان خوبی برای سوپرایز عشقتان میتواند باشد. مخصوصا اگر قصد رفع کدورت های بینتان داشته باشید این فرصت را از دست ندهید. اگر در فکر سرمایه گذاری هستید حتما با افراد معتمد و باتجربه مشورت کرده و راهنمایی بخواهید تا خطرات از خطرات احتمالی آگاهی داشته باشید. با غم سوزناک دلتان سازش کنید و بپذیرید و صبور باشید. از مرور مداوم پرهیز کنید. شما تا به حال، کاری را که به شما سپرده شده و به نحوی که سفارش شده بود انجام میدادید اما زمان بیان نظر واقعیتان فرا رسیده است ، زیر بار حرف زور نروید.

متولد : با آرمان …

سمبل : عقرب

شعار : من آرزو میکنم

ستاره حاکم : پلوتو

عنصر وجود : آب

شخصیت : ثابت

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : سیلیس

رنگ محبوب : قرمز تیره

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : ارکیده ، رازقی

روز مبارک : سه شنبه

♐ فال روزانه متولدین آذر

مشکلاتی که بر سر راه شما قرار میگیرد را پیچیده نکنید. به دنبال راه حل های ساده باشید تا از این مشکلات خلاص شوید. با اینکه همیشه راه حل های واضح بهترین راه حل ها نیستن اما امروز این نوع راه ها جوابگو خواهند بود. اگرای برای انجام کاری هی امروز فردا میکنید یا فکر میکنید انگیزه لازم شروع را ندارید، بهتر است از اطرافیانتان بخواهید شما را همراهی کنند. در این شرایط اراده شما هم قوی تر میشود. امروز صدقه ای بدهید که خطر و بلایی از بیخ گوشتان میگذرد. جنگیدن با اشخاصی که نظرشان متفاوت با نظر شماست، بی فایدست. کسی که شرایط شما را تجربه نکرده نمیتواند شما را درک کند. یک پیشنهاد جدید، راه زندگیتان را عوض خواهد کرد و جان تازه و امیدی جدید برایتان خواهد داشت.

متولد : با آرمان کسب اطلاعات

سمبل : اسب با سیمای انسان

شعار : من میبینم

ستاره حاکم : ژوپیتر (مشتری)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : راوی

فلز وجود : قلع

سنگ خوش یمن : فیروزه

رنگ محبوب : ارغوانی

عدد خوش یمن : ۳

گل محبوب : میخک

روز مبارک : پنج شنبه

♑ فال روزانه متولدین دی

رابطه دوستی تان کمی شکراب شده است، اما هرچه سریعتر با اعتماد به نفس وافرتان میتوانید مشکلات موجود را بدون هیچ دلخوری حل کنید. در انجام کاری تردید دارید، شاید بهتر است کمی فرصت برای روشن شدن حقایق به خودتان بدهید سپس تصمیم درست را بگیرید. شما با چاهی که برای خود حفر کرده این انتظار کمک از دیگران را نداشته باشید. خودتان باید راه رهایی را پیدا کنید. در مورد مسئله ای به اشتباه خودتان را بازنده ی ماجرا میدانید، اما در نهایت پس از این سختی ها شما برنده خواهید بود. فراموش کردن انجام کاری برایتان دردسرساز میشود ، این بار اولتان نیست که بی نظمی میکنید بهتر است هرچه زودتر بیشتر به نظم و انظباط تان اهمیت بدهید.

متولد : با آرمان تجربه کردن

سمبل : بز

شعار : من به کار میگیرم

ستاره حاکم : ساترن (زحل)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : سرب

سنگ خوش یمن : عقیق رنگارنگ

رنگ محبوب : سیاه ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۸

گل محبوب : ماگنولی

روز مبارک : شنبه

♒ فال روزانه متولدین بهمن

شما با اینکه فرد موفقی هستید اما همچنان در فکر بهبودی شرایط هستید. بهتر است تحقیقات دقیق تری برای یافتن راهی بهتر، داشته باشید. بزودی شخص عاطفی مدنظرتان را که مدتها به دنبالش بودید را میابید. محتاط باشید تا همه چیز بر وفق مردتا جلو رود. امروز خبر های خوشی خواهید شنید که بسیار غافلگیر خواهید شد. راز دلتان را هر جایی فاش نکنید در صندوقچه اسرار دلتان حفظ کنید. مبلغی به دستتان خواهد رسید که بسیار خوشحال خواهید شد و اوضاعتان بهتر خواهد شد. درباره مسائل کاری سرسختانه برخود کنید. امروز از حرفی که به شخصی زده اید خوشحالید.

متولد : با آرمان ایده آلیستی

سمبل : مرد و دلو

شعار : من میدانم

ستاره حاکم : اورانوس

عنصر وجود : هو

شخصیت : ثابت

فلز وجود : اورانیوم

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی

عدد خوش یمن : ۴

گل محبوب : نرگس

روز مبارک : شنبه

♓ فال روزانه متولدین اسفند

ظاهر بین نباشید و عمیق تر به مسائل نگاه کرده و قبل از تصمیم گیری تمامی جوانب را در نظر بگیرید. برای اطمینان خاطر از منابع اصلی تحقیق کنید و اطلاعات مفید بدست بیاورید. اگر محتاطانه قدم بردارید همه پیز خوب پیش خواهد رفت. اگر تا امروز در روابط عاطفی سرد و بی توجه بودید حال زمان این است که با دقت به این مسائل نگاه کنید. صبر کلید موفقیت شما در یافتن حقیقت است. هرچقدر احساس خوشبختی داشته باشید همانقدر به دیگران این حس خوشبختی را بدهید. شما دوست خوب و وفاداری هستید و امروز به موقع به دوستتان کمک میکنید. در مورد پیشنهادی زیادی حساس شده اید و میخواهید مو را از ماست بیرون بکشید در حالیکه روزهای مهمتری پیش رو خواهید داشت.

متولد : با آرمان تفویض

سمبل : ماهی

شعار : من باور دارم

ستاره حاکم : نپتون

عنصر وجود : آب

شخصیت : راوی

فلز وجود : تشعشعی از فلزات مصنوعی

سنگ خوش یمن : زمرد

رنگ محبوب : سایه آبی و سبز دریایی

عدد خوش یمن : ۷

گل محبوب : لی لی ، بنفشه

روز مبارک : پنجشنبه

منبع: تصویر زندگی

614198