فال روزانه دوشنبه ۲۱ اسفند1402

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید.
تصویر فال روزانه دوشنبه ۲۱ اسفند1402

به گزارش سایت خبری پرسون، برای مطلع شدن از وقایع جالب و جذاب پیش روی خود با همراه شوید.

فال روزانه واقعی شخصی متولدین ۲۱ اسفند:

فال روز تولد: شما شخصی سخاوتمند، مؤدب، مهربان، مصمم، دارای قدرت تصمیم گیری بالا و همیشه آماده برای کمک به دیگران هستید. این ویژگی ها و رفتار دوستانه ی شما باعث می شوند خیلی زود با دیگران ارتباط برقرار کرده و دوستی های ارزشمندی را آغاز کنید. امسال این دوستی ها و روابط می توانند در راه رسیدن به خواسته هایتان کمک قابل توجهی به شما بکنند. شاید ایده های خلاقانه ای که برای کسب درآمد بیشتر به ذهنتان می رسند نتایج مورد نظرتان را به همراه نداشته باشند، اما اگر اراده و پشتکار کافی داشته باشید در نهایت به موفقیت دست پیدا خواهید کرد. در اولین ماه از این سال جدید زندگیتان خبرهای بسیار خوبی را از شریک عاطفی خود دریافت خواهید کرد که باعث استحکام بیشتر رابطه ی شما خواهند شد. بهترین ماه های امسال فروردین، خرداد، تیر و شهریور خواهند بود.

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز وقت آن رسیده که حسادت و خودخواهی را کنار بگذارید، رهایی از این دو، حس آرامش و رضایت خاطری زیادی برایتان خواهد داشت که می تواند رشد چشمگیری در زندگی برایتان به همراه داشته باشد. بارهای اضافی را که به دوش می کشید را زمین بگذارید، شما فکر می کنید که با آن ها نیاز دارید در حالی که هیچ کمکی به شما نخواهند کرد. برای رسیدن سریعتر به اهدافتان نیاز است که خودتان را سبک تر کنید. در مورد مسئله عاطفی یا خانوادگی سردرگم هستید تا دیر نشده فکری به حال آن بکنید وگرنه پشیمان خواهید شد. در مورد چالش های کاری به توانایی های خودتان ایمان داشته باشید و مطمئن باشید راه پیشرفت باریتان باز است.

متولد : نوزاد طبیعت

سمبل : قوچ

شعار : من هستم

ستاره حاکم : مارس (مریخ)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : الماس ، یاقوت

رنگ محبوب : قرمز ، صورتی روشن

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : رز سرخ

روز مبارک : سه شنبه

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز بایستی با خودتان خلوت کرده و یک گفتگوی جدی با خودتان پیرامون کار، سلامتی و روابط خود با اطرافیان داشته باشید و به حد و مرزهای خود توجه بیشتری داشته باشید. باید نه گفتن به دیگران و حتی خودتان را یاد بگیرید و نگذارید اطرافیان از حد و حدودی که برایشان مشخص کرده اید فراتر بروند. البته فراموش نکنید که بایستی در برابر خواسته های غیرمنطقی خود نیز توانایی نه گفتن را داشته باشید. امروز برای انجام کاری نیاز به دقت و تمرکز بالایی دارید اجازه ندهید کسی یا چیزی حواستان را پرت کند. برای رسیدن به هدفتان به کمک دوستی نیاز خواهید داشت، پس تا جای ممکن سعی کنید او را از خود آزرده خاطر نکنید. در مورد مسائل عاطفی اجازه ندهید خبری که از کم و کیف آن مطمئن نیستید شما را آشفته کند!!

متولد : طفل شیرخوار طبیعت

سمبل : گاو نر

شعار : همه چیز مال من است

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : ثابت

فلز وجود : مس

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی ، صورتی ، بنفش

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز صورتی

روز مبارک : جمعه

♊ فال روزانه متولدین خرداد

شما نمی‌خواهید واقعیت ها را قبول کنید، شما بایستی خودتان را با واقعیت های دنیای اطرافتان وفق بدهید تا دوباره شادی و آرامش را تجربه کنید، همین امروز لجبازی با خودتان و اطرافیان را کنار بگذارید، این کار هرچقدر هم که سخت و ناخوشایند باشد ارزشش را خواهد داشت. در مورد خواسته و نیتتان کم طاقت شده اید به قول و قراری که با خودتان گذاشته اید پایبند باشید. به شریک خود شک نداشته باشید و مطمئن باشید او نیاز های شما را برآورده خواهد کرد. امروز مراقب باشید حرفی نزنید که بعدا پشیمان شده و خودتان را به دردسر بیندازید. از شخصی که در نقش دوست با حرف های خود اعصابتان را به هم می ریزد دوری کنید.

متولد : کودک طبیعت

سمبل : دوقلوها

شعار : من فکر میکنم

ستاره حاکم : مرکوری (عطارد)

عنصر وجود : هوا

شخصیت : راوی

فلز وجود : جیوه

سنگ خوش یمن : زمرد کبود

رنگ محبوب : زرد ، سبز ، آبی

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : کاملیا

روز مبارک : چهارشنبه

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز از آن روزهایی است که دیدن برخی چیزها برایتان ناخوشایند خواهد بود و دلیل آن را بایستی در خودتان جستجو کنید نه دیگران. کارهای چند وقت اخیر فکرتان را به خود مشغول کرده و از انجام آن ها پشیمان شده اید. اجازه ندهید این افکار روزتان را خراب کند همه ما گاهی اشتباه می کنیم. آنچه که مهم است عدم تکرار این اشتباهات است. چشمتان را روی گذشته ببندید، امروز درد می کشید، اما فردای روزگار، هر روز به خاطر امروز غم انگیز شکر خواهید کرد.در مورد یک مسئله کاری حواستان را جمع کنید وگرنه یک مشکل دیگر به مشکلاتتان اضافه خواهید کرد. برای خرید یا فروش کمی دست نگهدارید.

متولد : تازه بالغ طبیعت

سمبل : خرچنگ

شعار : من احساس میکنم

ستاره حاکم : ماه

عنصر وجود : آب

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : نقره

سنگ خوش یمن : مروارید

رنگ محبوب : سایه ای از رنگهای خاکستری و آبی و سبز

عدد خوش یمن : ۲

گل محبوب : بنفشه ، لی لی

روز مبارک : دوشنبه

♌ فال روزانه متولدین مرداد

امروز بهتر است کمی به جایگاه عشق در زندگیتان خوب فکر کنید. همه چیز در جنگیدن برای به دست آوردن عشق‌ فردی که دوستش دارید خلاصه نمی شود. عشق می تواند بخش مهمی از شخصیت شما را تشکیل دهد و موجب تغییر نگرش شما نسب به دنیای اطرافتان شود. امروز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، چیزی به آخر سال نمانده و احتمالا کلی کار نیمه تمام سرتان آوار شده، تنبلی را کنار بگذارید، زمانی برای وقت تلف کردن ندارید!! خبری از راه دور به شما خواهد رسید که مسئله مهمی را برایتان آشکار خواهد کرد. در مورد یک چالش حقوقی کارها آنطور که باب میلتان است پیش نخواهد رفت کمی تحمل کنید. این روزها با تمام سختی ها می گذرد، به خودتان زمان بدهید.

متولد : جوان طبیعت

سمبل : شیر

شعار : من اراده میکنم

ستاره حاکم : خورشید

عنصر وجود : آتش

شخصیت : ثابت

فلز وجود : طل

سنگ خوش یمن : یاقوت زرد

رنگ محبوب : رنگهای غروب خورشید

عدد خوش یمن : ۱

گل محبوب : آفتابگردان

روز مبارک : یکشنبه

♍ فال روزانه متولدین شهریور

شما از انجام کاری پشیمان هستید و احساس گناه و عذاب وجدان رهایتان نمی کند زیرا این کار باعث رنجش و ناراحتی شخصی که بسیار برایتان مهم است شده است. با غصه خوردن و شکنجه دادن خود کاری از پیش نخواهید برد، بهتر است با طرف مقابلتان حرف بزنید و عذرخواهی کنید. هرچه زودتر این کار را انجام دهید وگرنه تمام روز ذهنتان درگیر آن خواهد بود. برای متقاعد کردن دیگران برای رسیدن به نیت و اهدافتان دچار چالش هایی خواهید شد، اجازه ندهید انتقادهای دیگران شما را ناامید کنند. اکنون بهترین زمان برای رسیدن به نقشه هایتان است، صبر و تلاش شما به ثمر خواهد نشست.

متولد : بالغ طبیعت

سمبل : فرشته

شعار : من تجزیه و تحلیل میکنم

ستاره حاکم : ولکان و مرکوری

عنصر وجود : خاک

شخصیت : راوی

فلز وجود : پلاتین

سنگ خوش یمن : عقیق سبز

رنگ محبوب : سایه ای از خاکستری ، سبز ، نقره ای

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : Forgetmenot

روز مبارک : چهارشنبه

♎ فال روزانه متولدین مهر

شما نیاز شدیدی به داشتن آگاهی و دانش در وجود خود احساس می کنید شما می توانید بدون جلب توجه و در سکوت به آنچه که می خواهید برسید. این کار روی شناخت دیگران از شما هم تاثیر خواهد گذاشت. فراموش نکنید که با اشتراک گذاری دانش خود با دیگران نه تنها آنها را از دانش خود بهره مند می کنید، بلکه خودتان هم منافع زیادی کسب خواهید کرد. امروز ممکن است خواندن مطلبی یا شنیدن حرفی به دلتان نشسته و مسیر زندگی تان را تغییر بدهد پس خوب به آنچه در اطرافتان می گذرد توجه کنید. تنهایی بهتر از بودن با کسی است که به جای همدم و مونس بودن سوهان روح و عذاب شماست. با فکر کردن به گذشته روی زخم هایتان نمک نپاشید.

متولد : با آرمان ازدواج

سمبل : ترازو

شعار : من تعادل برقرار میکنم

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : هو

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : مس درخشان

سنگ خوش یمن : الماس ، اوپال

رنگ محبوب : بژ ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز سفید

روز مبارک : جمعه

♏ فال روزانه متولدین آبان

شما طوری رفتار می کنید که گویی کنترل همه چیز و جواب همه سوالات در اختیار شماست. بهتر نیست برای نجات خودتان هم که شده جنگیدن را کنار بگذارید، شما بهتر از هر کسی می دانید در این نبرد بازنده خواهید بود. با تسلیم شدن خودتان را از لبه پرتگاه نجات دهید وگرنه درون آن سقوط خواهید کرد. چرا از گذشته درس نمی گیرید و یک اشتباه را چند بار تکرار می کنید، برای ثانیه به ثانیه زندگی تان ارزش قائل شوید و وقت و انرژی تان را هدر ندهید. قولی ندهید که نمی توانید با آن عمل کنید و کاری را که می دانید صددرصد اشتباه است صرفا برای جلب رضایت شخصی انجام ندهید. شما جواب سوال هایتان را پیدا خوهید کرد اگر واقعا به دنبال فهمیدن حقیقت هستید.!!!

متولد : با آرمان …

سمبل : عقرب

شعار : من آرزو میکنم

ستاره حاکم : پلوتو

عنصر وجود : آب

شخصیت : ثابت

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : سیلیس

رنگ محبوب : قرمز تیره

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : ارکیده ، رازقی

روز مبارک : سه شنبه

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز به نفعتان است که مراقب رفتار و واکنش های اشتباهی خود باشید، ممکن است در نتیجه خشم و عصبانیتی که از صبح تمام وجودتان را گرفته حرفی بزنید یا واکنشی نشان دهید که راه برگشتی نخواهید داشت. در مورد اتفاق پیش آمده یکبار هم که شده با خودتان رو راست باشید و بابت چیزی که دلتان می خواهد نه بر سر دیگران منتی بگذارید و نه خودتان را عذاب دهید. چرا فکر می کنید در حقتان ظلم شده در حالی که می دانید شما هم در رسیدن به این نقطه سهم دارید. فردی به تازگی وارد زندگی تان شده، بهتر است تا امتحانش را پس نداده به او دل نبندید وگرنه دلتان خواهد شکست. شما نیاز به استراحت دارید از تعطیلات پیش رو برای آرامش ذهن و جسمتان استفاده کنید.

متولد : با آرمان کسب اطلاعات

سمبل : اسب با سیمای انسان

شعار : من میبینم

ستاره حاکم : ژوپیتر (مشتری)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : راوی

فلز وجود : قلع

سنگ خوش یمن : فیروزه

رنگ محبوب : ارغوانی

عدد خوش یمن : ۳

گل محبوب : میخک

روز مبارک : پنج شنبه

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز سپاس و قدردانی خود را به اطرافیانتان نشان دهید. شما شخصیت فوق العاده ای دارید و سرشار از اعتماد به نفس هستید. جوی که امروز برا احساسات شما حاکم است، شما را برای کمک کردن به دیگران تشویق می کند. یک خسته نباشید به پاکبان کنار خیابان یا تعریف و تمجید از دستپخت همسرتان و قدردانی از دوستی که به شما در حل مشکلی کمک کرده هم برای شما و هم آن ها بسیار مهم و آرامش بخش خواهد بود. با صبر و تحمل در برابر ناملایمات زندگی چرخ گردون به کام شما خواهد چرخید. بعد از مدت ها طلبی که داشتید را دریافت خواهید کرد. کارهایی را که به شما سپرده شده با دقت انجام دهید زیرا تحت نظر خواهید بود

متولد : با آرمان تجربه کردن

سمبل : بز

شعار : من به کار میگیرم

ستاره حاکم : ساترن (زحل)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : سرب

سنگ خوش یمن : عقیق رنگارنگ

رنگ محبوب : سیاه ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۸

گل محبوب : ماگنولی

روز مبارک : شنبه

♒ فال روزانه متولدین بهمن

مژده که روزهای غم و غصه به زودی تمام می شود و شنیدن خبری خوش برایتان غیر قابل باور خواهد بود. شما وارد مرحله مهمی از زندگی تان خواهید شد و تغییرات بزرگی را تجربه خواهید کرد نگران نباشید با استعداد و توانایی هایی که شما دارید در نهایت همه چیز به نفع شما خواهد شد. چند روزی بیشتر تا سال نو باقی نمانده ، بهتر است برای اینکه از تعطیلات پیش رو با خیال راحت لذت ببرید پرونده کارهای نیم تمام امسال را ببندید. این همه عصبانیت درونی را از خودتان دور کنید تا بتوانید نفسی بکشید. شما فرد مناسبی را برای درد و دل کردن انتخاب نکرده اید مراقب باشید که دچار دردسر و گرفتاری نشوید.

متولد : با آرمان ایده آلیستی

سمبل : مرد و دلو

شعار : من میدانم

ستاره حاکم : اورانوس

عنصر وجود : هو

شخصیت : ثابت

فلز وجود : اورانیوم

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی

عدد خوش یمن : ۴

گل محبوب : نرگس

روز مبارک : شنبه

♓ فال روزانه متولدین اسفند

شما از نبود ثبات و امنیت در زندگی تان گله و شکایت دارید و منتظر هستید کسی این امنیت و آرامش را به زندگی تان بیاورد. در نهایت شما به این نتیجه خواهید رسید که ثبات و آرامشی که در پی آن هستید را باید در خودتان جستجو کنید. برای برنامه ریزی و خط قرمزهای خودتان ارزش قائل شوید و وقتتان را با کارهای بیهوده و سرو کله زدن با افرادی که در بحث مغلطه می کنند هدر ندهید. اتفاقی تاثیر گذار برایتان در شرف وقوع است. شما باید یاد بگیرید که هر وقت لازم است بدون بداخلاقی و بیقراری منتظر بمانید. به تمامی موجودات زنده عشق بورزید تا دلتان آرام بگیرد.

متولد : با آرمان تفویض

سمبل : ماهی

شعار : من باور دارم

ستاره حاکم : نپتون

عنصر وجود : آب

شخصیت : راوی

فلز وجود : تشعشعی از فلزات مصنوعی

سنگ خوش یمن : زمرد

رنگ محبوب : سایه آبی و سبز دریایی

عدد خوش یمن : ۷

گل محبوب : لی لی ، بنفشه

روز مبارک : پنجشنبه

منبع: تصویر زندگی

613556