کنایه خبرنگار سرشناس عربستانی‌ به سیاوش یزدانی + عکس

بعد از باخت ۱-۰ سپاهان مقابل استقلال‏، خبرنگار عربستانی با انتشار عکسی فرصت را برای تسویه‌ حساب ‏با سیاوش یزدانی مناسب دید.
تصویر کنایه خبرنگار سرشناس عربستانی‌ به سیاوش یزدانی + عکس

به گزارش سایت خبری پرسون، سیاوش یزدانی روز چهارم اسفند در شهر ریاض و در جریان دیدار ‏سپاهان و الهلال علاوه بر عملکرد خوبی که تا پیش از اخراجش و برگشتن ورق به سود ‏الهلالی‌ها داشت حتی در زمان ترک میدان هم با کری‌خوانی و علامتی که در میانه میدان ‏به سکوهای کینگدام آره‌نا نشان داد حسابی روی اعصاب الهلالی‌ها رژه رفت.

بعد از اخراج دانشگر در دقیقه ۷۱ یزدانی هم با خطایی که روی مالکوم انجام داد با کارت ‏قرمز مستقیم اخراج شد. حرکتی که باعث شد الهلالی‌ها کینه سیاوش را به دل بگیرند ‏علامتی بود که او در حال ترک زمین به سکوها نشان داد. یزدانی با دستهایش نتیجه ۱-۰ ‏را به الهلالی‌ها یادآور شد تا سکوهای کینگدام آره‌نا یکصدا شروع به هو کردن او کنند. ‏

وقتی امروز سپاهان مقابل استقلال با نتیجه‌ای که یزدانی برای دیدار تیمش مقابل الهلال ‏پیش‌بینی کرده بود یک خبرنگار مشهور عربستانی در شبکه اجتماعی ایکس به یاد آن ‏حرکت جنجالی سیاوش افتاد و با بازنشر عکس او در حال نشان دادن نتیجه ۱-۰ با ستاره ‏سپاهان تسویه حساب کرد.

منبع: همشهری آنلاین

611810