استوری معنادار بهاره رهنما بعد از شایعه ازدواجش

ازدواج سوم بهاره رهنما از جمله شایعاتی بود که این روزها در فضای مجازی فراگیر شده بود و با واکنش جالب بهاره رهنما همراه شد.
تصویر استوری معنادار بهاره رهنما بعد از شایعه ازدواجش

به گزارش سایت خبری پرسون، بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی عکسی عاشقانه از او در روز ولنتاین منتشر شد و شایعه ازدواج سومش را روی زبان ها انداخت، جمله سنگینی را در قالب یک استوری به اشتراک گذاشت که بسیاری معتقدند این جمله مخاطب خاص دارد و به همسر سابقش مربوط است. در ادامه این بخش استوری سنگین بهاره رهنما بعد از شایعات اخیر را مشاهده می کنید.

بهاره رهنما بازیگرپرحاشیه که انتشار عکس خاص و ولنتاینیش در فضای مجازی را حسادت و دور کردن اذهان عمومی از کارهای فرهنگیش و کشاندن ذهن ها به مطالب زرد و حاشیه ای دانست، با انتشارمتن " تو هیچوقت نمیتونی یه پادشاهی رو با کسی بسازی که هنوز مشتاق توجه اهالی دهکدست" از ارتباط با مخاطب خاصش درگذشته ابراز پشیمانی کرد و نوشت:

حواسمون باشه با کی چی میسازیم؟

یه وقتا یه جمله هایی یه وقتی دستت میرسه که یهو میگی ای کاش اینو...

بهاره رهنما

جواب بهاره رهنما به شایعه ازدواج سومش

بهاره رهنما چند سال دارد؟

بهاره رهنما بازیگر، فیلمنامه نویس و نویسنده کتاب متولد 10 آذر 1352 در اراک است. پدرش مرحوم جلال رهنما تاجر و مادرش پرویز قائم مقامی (بازیگر) می باشد و دارای یک خواهر و برادر است. رهنما در فیلم هایی چون افعی، نان و عشق و موتور 1000، گاو خونی، چارچنگولی، زیرزمین، ساخت ایران، خداحافظ بچه، ایکس لارج، بچه مهندس، آینه بغل، گیسو و... نقش آفرینی نموده است.

ازدواج های بهاره رهنما

بهاره رهنما در سال 1373 با پیمان قاسمخانی نویسنده معروف سینمای ایران ازدواج کرده که ثمره این ازدواج دختری به نام پریا می باشد. بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی بعد از 22 سال در سال 1394 جدا شدند و خانم رهنما در 4 شهریور 1396 در 44 سالگی با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد اما این ازدواج نیز دوام چندانی نداشت و منجر به جدایی شد.به تازگی شایعاتی درمورد ازدواج سوم او منتشر شده که خانم بازیگر این خبر را تکذیب کرد و عنوان نمود که اگر روزی تصمیم به ازدواج سوم بگیرد، تنها دلیلش خانواده دوستی و اهل خانواده بودن است و بس!!

منبع: نمناک

611377