ثبات قیمت بلیت‌ قطارهای نوروزی

مدیرکل راه آهن شمال ۲ بیان کرد: در سال آینده با افزایش هزینه‌ها، قیمت بلیت‌های قطار با در نظر گرفتن اصل مشتری مداری و رقابت با سایر مدهای حمل‌ونقلی مقداری افزایش یافت اما در نوروز امسال افزایش نرخ نخواهیم داشت.
تصویر ثبات قیمت بلیت‌ قطارهای نوروزی

به گزارش سایت خبری پرسون، غلامحسین ولدی با اشاره به آغاز پیش فروش بلیت قطارهای مسافری اسفند ماه، درباره نحوه پیش فروش بلیت قطارهای مسافری برای بازه زمانی اول تا ۲۲ اسفند (مسیرهای رفت تا تاریخ ۲۲ اسفند ماه و مسیرهای برگشت تا تاریخ ۲۳ اسفند ماه )، افزود: فروش اینترنتی بلیت قطارهای از طریق سکوهای مجاز از ساعت ۹ صبح روز سه شنبه ۱۷ بهمن آغاز شده است.

مدیرکل راه آهن شمال ۲ درباره پیش فروش حضوری بلیت‌های این بازه زمانی، گفت: از ساعت ۱۳ امروز از طریق مراکز مجاز فروش حضوری و از میان بلیت‌های باقی مانده انجام می‌شود.

ولدی، دلایل فروش بلیت به صورت غیرحضوری را پاسخ به تقاضاهای متعدد مردم برای افزایش فروش اینترنتی بلیت قطارهای مسافری، رفاه مردم و تسهیل خرید بلیت و پرهیز از ایجاد صف در مراکز فروش حضوری بیان کرد و افزود: در روش جدید، که برای اولین بار به صورت آزمایشی برای پیش فروش اسفند ماه اجرا می‌شود، ابتدا کل ظرفیت بلیت قطارها در پیش فروش اینترنتی عرضه و فروش حضوری نیز چهار ساعت پس از شروع فروش اینترنتی و از میان بلیت‌های باقی مانده آغاز می‌شود.

وی از مردم خواست برای کسب اطلاعات بیش‌تر به صورت شبانه‌روزی با سامانه اطلاع‌رسانی راه‌آهن به شماره ۰۲۱۵۱۴۹ تماس بگیرند و یا به پایگاه اینترنتی rai.ir مراجعه کنند.

منبع: پایگاه خبری الف

599513