ثبت‌نام پذیرش دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی آغاز شد

به گفته معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی، ثبت‌نام پذیرش دوره‌های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شده است.
تصویر ثبت‌نام پذیرش دوره‌های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی آغاز شد

به گزارش سایت خبری پرسون، محمد فتحیان معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز ثبت‌نام پذیرش دوره‌های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد و افزود: ثبت‌نام از داوطلبان ورود به دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت پذیرش بهمن ماه 1402 در بیش از 2200 کدرشته محل امکان پذیر بوده و تا 20 بهمن ماه ادامه دارد.

وی تصریح کرد: داوطلبان برای ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی در مهلت مقرر به پرتال اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی ww.sanjesh.org مراجعه کنند.

فتحیان افزود: باتوجه به پیگیری‌های انجام شده از سازمان سنجش آموزش کشور، در این مرحله از پذیرش دانش‌آموزانی که حداکثر تا تاریخ 30/11/1402 از مقطع قبلی دانش‌آموخته می‌شوند، مجاز به ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی هستند.

وی در ادامه گفت: در پذیرش پیش‌رو با توجه به رویکرد جدید تعهد اشتغال در حین و یا پس از تحصیل در محیط کار واحد متقاضی و یا سایر مبادی بازار کار، دانشگاه اقدام به ایجاد ظرفیت در 63 کدرشته‌محل در مقطع کاردانی ناپیوسته کرده است.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی در خاتمه اظهار داشت: به تمامی داوطلبان توصیه می‌شود به منظور افزایش احتمال قبولی بیش از یک کدرشته محل را انتخاب کرده و ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

منبع: تسنیم

599430