پیدا شدن جسد دختر جوان در سد قره‌قاچ سمیرم

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: پس از چهار روز جست‌وجو در سد قره‌قاچ سمیرم، جسد دختر جوان امروز در این سد پیدا شد.
تصویر پیدا شدن جسد دختر جوان در سد قره‌قاچ سمیرم

به گزارش سایت خبری پرسون، ازاصفهان:منصور شیشه‌فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اظهار داشت: حدود چهار روز پیش گزارش رسید یک خانم حدود ۲۲ ساله در اطراف سد قره‌قاچ مفقود شده و هیچ اطلاعاتی از او نیست.

وی با بیان اینکه تلاش‌ها برای یافتن این خانم در محدوده سد قره اقاچ سمیرم ادامه داشت، گفت: تیم‌‎های امدادی شهرستان سمیرم، هلال احمر، بخشداری، نیروی انتطامی، امور منابع آب، شهرداری‌های فتح‌آباد، شاهین شهر و شهرضا برای یافتن این خانم به صورت پیمایش زمینی اقدام کردند.

شیشه‌فروش ادامه داد: ۲ تیم امداد و نجات در آب و تیم‌های غواصی از شهرداری‌های مبارکه، زرین‌شهر، شاهین شهر و شهرضا به وسیله گشت با قایق در دریاچه سد و غواصی برای جست‌وجو همکاری کردند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه بیش از ۱۰ عملیات در دریاچه سد قره قاچ انجام شد، اضافه کرد: مدیریت بحران شهرستان سمیرم با پهپاد پایش‌های زمینی را در نقاط کوهستانی و شیارها انجام داد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه با توجه به سرمای شدید هوا عملیات سخت غواصی در سد قره‌قاچ انجام شد، تصریح کرد: امروز جسد این خانم جوان در سد قره‌قاچ پیدا شد.

وی عنوان کرد: دلیل مرگ این دختر و پیدا شدن جسد او در سد در حال بررسی است.

منبع: استانداری

599349