جمعیت هلال احمر اعلام کرد؛

آموزش کمک‌های اولیه آنلاین و رایگان

جمعیت هلال احمر از آموزش رایگان و آنلاین کمک های اولیه خبر داد.
تصویر آموزش کمک‌های اولیه آنلاین و رایگان

به گزارش سایت خبری پرسون، همانطور که احتمالاً بارها شنیده‌اید کشور ما، کشوری حادثه‌خیز است و هر چند وقت یک‌بار با سیل و زلزله و از این دست مخاطرات مواجه می‌شویم. هر بار هم بنا به توصیه مسئولان هلال‌احمر تصمیم می‌گیریم که آموزش کمک‌های اولیه ببینیم تا برای مواقع بحرانی آماده باشیم، اما معمولاً این تصمیم‌ها و به دلایل مختلف مثل وقت نداشتن پشت گوش می‌افتد و باز هم ما می‌مانیم و آن چند دقیقه طلایی که از دست می‌رود.

مسئولان هلال‌احمر البته ول‌کن ماجرا نیستند و با راه‌اندازی «مرکز آموزش الکترونیکی جمعیت هلال‌احمر» این امکان را در اختیارمان قرار داده‌اند تا آموزش‌های امدادی آنلاین و رایگان را فرا بگیریم و لازم هم نیست وقت زیادی برای رفتن سر کلاس صرف کنیم، کافی است به‌ صورت آنلاین در این دوره‌ها شرکت کنیم و در آخر هم با شرکت در آزمون، گواهینامه بگیریم.

تمام محتواهای این دوره آنلاین هم از منابع فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ گرفته شده و کاملاً به روز و در سطح استانداردهای بین‌المللی است.

پیشنهاد می‌کنیم این فرصت را از دست ندهید تا در مواقع بحرانی، سوپرمن‌هایی باشید که به موقع از راه می‌رسند و آدم‌ها را نجات می‌دهند.

منبع: مهر

599276