تست هوش؛ جای علامت سوال در عبارت 10+17=؟ چه عددی باید بگذاریم؟

ایا شما فکر می کنید که هوش ریاضی بالایی دارید؟ اگر این طور است بهتر است آزمون شناسایی میزان هوش ریاضی را از دست ندهید.
تصویر تست هوش؛ جای علامت سوال در عبارت 10+17=؟ چه عددی باید بگذاریم؟

به گزارش سایت خبری پرسون، سوال بسیار ساده است. جای علامت سوال در عبارت 10+17=؟ چه عددی باید بگذاریم؟ معمای ریاضی امروز که تحت عنوان آزمون هوش ریاضی در بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک منتشر شده است، از جمله معماهای ریاضی است که تنها یک ذهن خلاق با هوش ریاضیات بالا می تواند آن را در 5 ثانیه رمزگشایی و حل کند.

ایا شما فکر می کنید که هوش ریاضی بالایی دارید؟ اگر این طور است بهتر است آزمون شناسایی میزان هوش ریاضی را از دست ندهید. معادله موجود در آزمون هوش ریاضی را می توانید با استدلال منطقی حل کنید. یادتان باشد که برای حل این آزمون تنها 5 ثانیه فرصت دارید.

آزمون هوش ریاضی

بازی های فکری به خصوص سوالات و معماهای تصویری بسیار هیجان انگیز و چالش برانگیز هستند. چرا که شما برای حل آنها نیازمند تفکر و تمرکز دارید. بازی های فکری شما را وادار می کند خارج از چارچوب فکر کنید و از پتانسیل ذهن خود بهره برداری کنید. یکی از جدیدترین بازی‌های فکری در شبکه‌های اجتماعی که ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده، آزمون هوش ریاضی است.

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

پس اگر آماده هستید با دقت به آزمون هوش ریاضی دقت کنید. پس اجازه دهید ابتدا نگاهی به این معما بیندازیم.

آزمون هوش ریاضی

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون هوش ریاضی

اگر هنوز در تلاش برای به دست آوردن پاسخ این هستید، ما پاسخ این معما را داریم. اما بهتر است که قبل از دیدن پاسخ، یکبار دیگر معما یا آزمون هوش ریاضی را بررسی کنیم.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون هوش ریاضی: این بازی فکری یک راه عالی برای آزمایش مهارت های مشاهده و میزان تیزبینی شما است. اگر هنوز به جواب نرسیده اید، تصویر زیر این راه حل را بهتر درک می کند. برای الگو ابتدا دو عبارت جمع و سپس بر عدد 3 تقسیم و حاصل در خودش ضرب می شود. به مانند الگوی پایین!

4+5=9—- 9÷3=3—-3×3=9

6+12=18—-18÷3=6—-6×6=36

8+13=21—-21÷3=7—–7×7=49

10+17=27—-27÷ 3=9—-9×9=81

پاسخ آزمون هوش ریاضی: بنابراین عدد گم شده 81 است. این سوالات هوش ریاضی می توانند دقت عمل شما را افزایش دهند.

پاسخ آزمون هوش ریاضی

منبع: چشمک

597611