اعلام رسمی تعطیلی شبکه من‌ و تو در بهمن ۱۴۰۲

مدیران شبکه من‌ وت و، با صدور یک بیانیه در صفحات مجازی این شبکه، آخرین پخش تلوزیون من‌ و تو را مورخ ۳۱ ژانویه ۲۰۲۴ مصادف با ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ اعلام کردند.
تصویر اعلام رسمی تعطیلی شبکه من‌ و تو در بهمن ۱۴۰۲

به گزارش سایت خبری پرسون، بیست‌ودوم آبان بود که شبکه من‌وتو در یک بیانیه فراخوان جذب اسپانسر، اعلام کرده بود که به دلیل «بی‌ثباتی و تحولات منطقه، ادامه این مدل تلویزیون تجاری غیرممکن شده» و به همین خاطر با بحران مالی شدید روبه‌رو شده است و اگر تا سال جدید میلادی، حامی مالی جذب نشود، این شبکه به طور رسمی تعطیل خواهد شد.

اکنون پس از گذشت حدود دوماه از خبر قبلی این شبکه در پستی در اینستاگرام اعلام کرد:

«همکاران و بینندگان گرامی

ما در مسیر خود همواره در جهت ترقی و درستی و اولویت دادن به منافع و ارزش‌های جامعه ایران تلاش کردیم؛ با وجود همه این‌ها برای ما روشن شد که ادامه فعالیت شبکه تلویزیونی من‌ و تو امکان‌پذیر نیست.

با تأسف فراوان باید به اطلاع شما برسانیم که روز سی‌ویکم ژانویه ۲۰۲۴ آخرین روز پخش شبکه تلویزیونی من و تو خواهد بود.

این تصمیم به هیچ وجه برای ما آسان نبود اما پس از درنظر گرفتن همه گزینه‌ها و بررسی بسیاری از ایده‌های خلاقانه، تأمین بودجه لازم و مستمر برای ادامه کار تلویزیون ممکن نشد، بنابراین با ناراحتی و هم‌زمان قدردانی از حمایت و اعتمادی که شما طی سال‌ها به ما داشته‌اید، اتخاذ چنین تصمیمی را به اطلاع می‌رسانیم.

پایان فعالیت من و تو، نتیجه چالش‌های موجود برای رسانه‌های فارسی زبان و تلویزیون به شیوه سنتی آن است؛ با این وجود میراث و تأثیر تلویزیون من و تو ماندگار خواهد بود؛ دستاوردهای گروهی ما هم در روایتگری و هم در برقراری ارتباط عمیق فرهنگی با جامعه ایران، نشان و گواه همه موفقیت‌های ماست.

نگاه به آینده ما را بسیار خوش‌بین می‌کند؛ اطمینان داریم که روحیه من و تو که با شجاعت و خلاقیت نمود پیدا می‌کند، در آینده الهام‌بخش بسیاری از ایده‌های تازه چه در رسانه و چه در روایتگری خواهد شد.

از شما بخاطر همراه شدن با ما در این سفر به یاد ماندنی و همچنین برای حمایت‌های بی‌دریغتان تشکر می‌کنیم؛ ما با هم اسم و رسمی فراموش نشدنی ساختیم که تأثیر آن برای مدت‌ها پس از روز پایانی پخش تلویزیونی ما ادامه خواهد یافت.

مسیر پیش‌روی ما همچنان پر است از امکان‌های تازه و ناشناخته و آغازهایی دوباره.»

منبع: ایمنا

575079