تقدیر از حضور پرشکوه مردم در مراسم تشییع شهدای گمنام

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور برای حضور پرشکوه مردم در مراسم تشییع شهدای گمنام پیام تقدیر صادر کرد‌.
تصویر تقدیر از حضور پرشکوه مردم در مراسم تشییع شهدای گمنام

به گزارش سایت خبری پرسون، سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور در پیامی از حضور پرشکوه مردم در مراسم تشییع شهدای گمنام تقدیر کرد.متن پیام بدین شرح است.

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌

پروردگار حکیم را شاکریم که در لحظه‌های نیاز، بشارتهای تردیدناپذیر را بر دلهای بیدار این ملّتِ خداجوی و خداباور نازل میفرماید.

سلام و صلوات خدا بر شهدای والامقام که مشعل توحید را با ایثار خود برفراز میهن اسلامی برافروختند و باری دیگر فضای کشور را مشحون از عطر حضورشان کرده و غبار غفلت از روح و جانمان زدوند.درود و رحمت خداوند عظیم بر ملّت صبور، وفادار، مقاوم و بصیر ایران اسلامی که با حضور پُرمضمون خود در تشییع این دُردانه‌های به میهن بازگشته در سالروز شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، حقیقتا یکی از به یادماندنی‌ترین صفحات تاریخ نظام اسلامی را رقم زد.

از این رو خاضعانه از ملت بزرگ و شهیدپرور ایران اسلامی، به ویژه خانواده های معظم شهیدان و نیز مسئولین لشکری و کشوری و همه دست اندرکارانی که در حماسه پر شکوه استقبال، وداع و تشییع پیکرهای پاک ۲۸۰ شهید والامقام گمنام و همیشه جاوید در سراسر کشور ایفای نقش کردند، تشکر و قدردانی نموده و از خداوند متعال توفیق روزافزون پاسداری از آرمان‌های والای امام خمینی(ره) ،شهیدان عزیز و پیروی از منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) را مسالت دارم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور
سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر

منبع: بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس

572570