اجتماع مردم شهرستان‌های اصفهان در حمایت از کودکان مظلوم غزه

مردم شهرستان‌های استان اصفهان با اجتماع و راهپیمایی ضمن اعلام حمایت خود از مردم و کودکان مظلوم فلسطین، جنایات وحشیانه رژیم کودک‌کش رژیم صهیونیستی و حامیان جنایت‌کارش را محکوم کردند.
تصویر اجتماع مردم شهرستان‌های اصفهان در حمایت از کودکان مظلوم غزه

به گزارش پرسون، از اصفهان؛ حملات پی‌درپی رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی، آموزشی، درمانی و بیمارستانی غزه موجی از نگرانی‌ها و آوارگی را در بین مردم بی‌پناه غزه ایجاد کرده است.

حمله وحشیانه و لجام‌گسیخته رژیم صهیونیستی به بیمارستان‌ها، ناقض تمامی میثاق‌های انسانی و بین‌المللی درباره ممنوعیت کشتار غیرنظامیان است.

حمایت از ملت مظلوم و بی‌دفاع فلسطین که چند دهه اشغالگری و جنایت را تحمل کرده و امروز هم فریاد مظلومیتش بلند است، نه فقط از جنبه اسلامی بلکه وظیفه‌ای انسانی است.

در این راستا هم‌زمان با حرکت جهانی آزادی‌خواهان برای حمایت از کودکان فلسطینی، تجمع سراسری و پویش «فریاد عروسک‌ها» در پی کشتار بی‌رحمانه و نسل‌کشی‌های صورت‌گرفته توسط رژیم کودک‌کش صهیونیستی مردم شهرستان‌های اصفهان هم‌صدا با مردم مسلمان دنیا فریاد آزادی قدس سر دادند و خشم و انزجار خود را از جنایت‌های رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کردند.

حاضران در این راهپیمایی با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه و حمایت از مردم فلسطین خواستار توقف جنایات رژیم صهیونیستی در غزه شدند.

منبع: صدا و سیما

558996