آمادگی ستاره پرسپولیسی برای مسابقات دوومیدانی

ستاره سابق پرسپولیس از امروز برای مسابقات دوی ماراتن آماده می‌شود.

تصویر آمادگی ستاره پرسپولیسی برای مسابقات دوومیدانی

به گزارش پرسون، جواد کاظمیان ستاره محبوب نسل قبلی طرفداران پرسپولیس محسوب می‌شود که پیراهن شماره ۹ و ۱۷ این ستاره را برتن داشتند و احتمالا با انتقال ناگهانی او به الشعب امارات ناراحت شدند و غصه جای خالی‌اش در تیم جذاب مصطفی دنیزلی و تیم قهرمان افشین قطبی را خوردند.

کاظمیان، اما روز‌های موفقی را در الشعب و عجمان و... سپری کرد و در ادامه با بازگشت به لیگ ایران، تبدیل به ستاره تراکتور، سپاهان و در ادامه دوباره پرسپولیس شد تا در نهایت به عنوان یک چهره ملی و حاضر در جام جهانی و جام ملت‌ها با فوتبال وداع کند.

او اگرچه کاملا از فوتبال فاصله گرفته و از زمان درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان حتی یک مصاحبه هم انجام نداده، اما یک ورزشکار کامل باقیمانده و این روز‌ها در باشگاه انقلاب زیر نظر مربی‌اش، محمد باقری، هدف جدیدی را دنبال می‌کند: مسابقه دوی ماراتن.

جواد که با دوندگی دو کیلومتری کار خود را آغاز کرد، حالا روزانه پنج کیلومتر می‌دود و امیدوار است با ادامه این روند مثبت به روزانه ۱۰ کیلومتر دوندگی هم برسد تا آماده حضور در دوی ماراتن شود.

نکته جالب در مورد کاظمیان این است که او تقریبا هر هفته یک استایل جدید دارد و امروز هم با مو‌های فرفری و پیراهن وردربرمن در باشگاه انقلاب حاضر شد تا توجهات را به خود جلب کند.

او چند روز پیش هم یک استوری با پیراهن رئال مادرید در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که در این تصویر با مو‌های صاف و نسبتا بلند، شباهت جالبی هم به هرنان کرسپو ستاره آرژانتینی دارد و البته شاید با تمام مدل‌های قبلی‌اش متفاوت باشد.

منبع: ورزش3

558962