آغاز فیلمبرداری «آن دو»

فیلم سینمایی «آن دو» به کارگردانی مرتضی رحیمی در لوکیشن های استان چهارمحال و بختیاری کلید خورد.
تصویر آغاز فیلمبرداری «آن دو»

به گزارش پرسون، فیلمبرداری فیلم سینمایی «آن دو» به کارگردانی مرتضی رحیمی و تهیه کنندگی سید علیرضا سبط احمدی به تازگی در بخش‌های کوهستانی فلات مرکزی ایران آغاز شده است و همچنان ادامه دارد. فیلم با مضمون سینمای دفاع مقدس، به قصه ای درباره دوران جنگ تحمیلی می پردازد.

علیرام نورایی، مالک حدپور سراج، آوا دارویت، سلیمه رنگزن، مرجان علوی، سعید محمودی، بهروز کردزنگنه، حبیب تاج میری، پوریا ریحانی اصل، حاتم میرزایی، کامران دهقان، کبری گودرزی، مهران پورمهدی، داراب آقاسی زاده، مژگان محمودیان، اسرافیل علمداری، مهران هادی کرکوندی، سیاوش معمارزاده، درسا طهماسبی، محمدرضا عالیور، امیرمحمد فتاحی و هنرمند نوجوان امیر رضا فرامرزی در نقش ظفر و ...، بازیگرانی هستند که تاکنون مقابل دوربین رفته و بزودی چند بازیگر چهره دیگر نیز به پروژه می پیوندند.
لردگان در استان چهار محال و بختیاری و شهر آبادان از لوکیشن های اصلی فیلم هستند.

در خلاصه داستان فیلم آمده: ظفر پسر بچه ای ۱۲ ساله، اصالتاً بختیاری و از عشایر لردگان، مانند دیگر بچه‌های همسن و سال خود مشغول گذراندن دوران کودکی اش است. خدابخش، پدر ظفر و برادرش خدارحم به همراه دیگر مردان ایل به جبهه رفته اند و چند ماهی است که از خدارحم خبری نیست. در همین حال، شهیدی را به لردگان می‌آورند و چون نام و نشانی ندارد، جهت شناسایی او، ابتدا به خانواده ظفر خبر می دهند. ظفر به همراه مادر خود جهت شناسایی شهید به سردخانه می رود و... و.

«آن دو» برای شرکت در جشنواره فیلم فجر امسال آماده می‌شود.

منبع: روابط عمومی

558916