وعده رئیس جمهور به مردم چهارمحال‌وبختیاری درباره مشکل تامین آب

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، امروز، ۲۵ آبان‌ماه، با استقبال استاندار، نماینده‌ ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری، نمایندگان مجلس و جمعی از مسئولان استانی هم اکنون وارد فرودگاه شهرکرد شد.
تصویر وعده رئیس جمهور به مردم چهارمحال‌وبختیاری درباره مشکل تامین آب

به گزارش پرسون، رئیس جمهوری در بدو ورود به شهرکر گفت: در سفر نخست به چهارمحال و بختیاری مصوباتی داشتیم که باید اجرایی می‌شدند و با تلاش مدیران پرتلاش استان امروز شاهد به انجام رسیدن این طرح‌ها و پروژه‌ها هستیم.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی ادامه داد: یکی از ویژگی‌های مهم مسئلۀ آب‌رسانی است. این استان هم زمین حاصل‌خیز دارد و هم آب و مراتع بسیار؛ در عین حال باید از این منابع به خوبی استفاده کرد تا مشکلات استان برطرف شود تا انشاالله بتوان نیمی از مشکلات آبی استان را برطرف کرد.

بهره برداری از ۴٠٠٠ واحد نهضت ملی مسکن، افتتاح طرح‌های آبرسانی، افتتاح آبگیر و سد باباحیدر، افتتاح طرح‌های عمرانی و جاده‌ای و همچنین آبرسانی به ۱۱۷ روستا از برنامه های رئیس جمهور در این استان خواهد بود.

رئیس جمهور در این سفر، علاوه بر بازدید و افتتاح طرح‌ها، با مردم و جمعی از سران عشایر و بختیاری این استان دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد. همچنین در این سفر ۳۰۰ هکتار زمین به شهرک‌های صنعتی استان اضافه خواهد شد تا زیرساخت لازم برای توسعه صنایع فراهم شود.

منبع: ایسنا

558794