محموله قاچاق کیبورد و پیانور در سمیرم کشف شد

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: محموله کیبوردهای دیجیتال پیانو به ارزش 90 میلیارد ریال که به صورت قاچاق تهیه شده و در حال انتقال به تهران بود در عملیات ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان سمیرم کشف و توقیف شد.
تصویر محموله قاچاق کیبورد و پیانور در سمیرم کشف شد

به گزارش سایت خبری پرسون، از اصفهان؛ حمید علینقیان پور، فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: ماموران ایست و بازرسی شهید رئیسیان فرماندهی انتظامی شهرستان سمیرم حین کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی این شهرستان به یک دستگاه خودروی کامیون کشنده حامل کانتینر ۴۰ فوت مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد پلمب نصب شده بر روی کانتینر خودرو جعلی است، افزود: ماموران پس از هماهنگی با مرجع قضائی اقدام به فک پلمب کانتینر کرده و در بازرسی از آن ۳۰۲ دستگاه کیبورد دیجیتال پیانوی خارجی که فاقد هرگونه مدارک معتبر گمرکی و قانونی بوده و به صورت قاچاق تهیه شده بودند را کشف کردند.

علینقیان‌پور ارزش تقریبی محموله مکشوفه را برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه ۹۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: این محموله در حال انتقال به استان تهران بود که با هوشیاری ماموران متوقف و در نهایت راننده آن دستگیر و به همراه پرونده به مرجع قضائی تحویل شد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با تاکید بر برخورد قاطع پلیس با محموله‌های قاچاق و جلوگیری از ورود آنها به بازارهای داخلی بیان کرد: رویکرد فرماندهی انتظامی استان اصفهان در مبارزه با قاچاق کالا شناسایی و برخورد با دانه درشت‌های این حوزه و افرادی که به صورت سازمان یافته اقدام به تهیه و ورود کالای قاچاق می‌کنند، است و با اقدامات خوبی که در سال جاری صورت گرفته ضربه‌های مهلکی به شبکه‌ها و باندهای قاچاق کالا وارد شده است.

منبع: فراجا

548766