کشف انبار احتکار لوازم‌خانگی به ارزش 35 میلیارد در دلفان

فرمانده انتظامی لرستان گفت:در این راستا مأموران پلیس آگاهی شهرستان در بازدید از انبار شناسایی شده مقادیر قابل‌توجهی از کالاهای اساسی قاچاق شده را کشف کردند.
تصویر کشف انبار احتکار لوازم‌خانگی به ارزش 35 میلیارد در دلفان

به گزارش پرسون، سردار یحیی الهی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و امنیت محله محور و مبارزه با قاچاق کالاهای اساسی، مأموران پلیس آگاهی شهرستان دلفان از وجود یک انبار قاچاق کالاهای اساسی در این شهرستان مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در این راستا مأموران پلیس آگاهی شهرستان در بازدید از انبار شناسایی شده مقادیر قابل‌توجهی از کالاهای اساسی قاچاق شده، از قبیل یخچال، اجاق‌گاز، ماشین لباسشویی و سایر اقلام در برندهای مختلف را کشف کردند.

فرمانده انتظامی لرستان، تصریح کرد: در این عملیات ۹۶ دستگاه مایکروفر، ۸۲ دستگاه جاروبرقی، ۶۸ دستگاه ماشین لباسشویی، ۲۴ دستگاه اجاق‌گاز ،۳۶ دستگاه ضبط‌صوت بزرگ، ۱۸ دستگاه هود آشپزخانه و هشت دستگاه یخچال کشف شد که کارشناسان مربوطه ارزش کشفیات مذکور را ۳۵ میلیارد ریال برآورد کردند.

سردار الهی، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

وی ضمن تقدیر از شهروندان و مشارکت آنها در تأمین امنیت عمومی جامعه، از آنها خواست که در مقابله با قاچاق کالا و سایر مسائل امنیتی با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را دراسرع‌ وقت به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

منبع: مهر

548760