8 نشانه زنی که شوهرش را دوست ندارد/ راهکارهای تغییر این وضعیت

دختری را دوست دارید اما مطمئن نیستید که او هم به شما علاقه داشته باشد؟ مستقیم شما را ندید نمی‌گیرد اما سیگنال‌های واضحی از علاقه‌مندی نشان نمی‌دهد؟
تصویر 8 نشانه زنی که شوهرش را دوست ندارد/ راهکارهای تغییر این وضعیت

به گزارش سایت خبری پرسون، اگر اینطور است، شاید شنیدنش سخت باشد اما این خانم به شما علاقه‌ای ندارد. با ما همراه باشید تا 8نشانه که می‌گویند او به شما علاقه ندارد را مرور کنیم:

ط

1.درباره مردان دیگر در حضور شما صحبت می‌کند

اگر او مدام درباره سایر مردان در حضور شما صحبت می‌کند، نشانه واضحی است از اینکه دوست ندارد بیش‌تر از یک رابطه کاری یا شخص معتمد اجتماعی با شما رابطه داشته باشد.

اگر علاقه‌مندی‌های عاشقانه‌اش را در حضور شما مطرح می‌کند یعنی به شما به عنوان مورد عشقی فکر نمی‌کند. شاید این فکر هنوز از ذهن او عبور نکرده است.

چه کار می‌توانید بکنید: اگر او از مردان دیگر نزد شما درد دل می‌کند، به خصوص اگر شکایت می‌کند که نمی‌تواند مرد دلخواهش را پیدا کنید؛ می‌توانید بازیگوشانه به او پیشنهاد بدهید که اگر می‌خواهد می‌توانید خواستگار خوبی برایش باشید. مثلا اگر گفت: «چرا نمی‌توانم مرد خوبی که دوست دارم را پیدا کنم؟» شما بگویید: «همین الان یک مورد خوب را پیدا کردی که مقابل‌ات ایستاده است و به نظر می‌رسد که متوجه‌اش نشدی!»

نکته آن است که باید با شوخ‌طبعی، خیلی نرم و قدری عاشقانه و با اعتماد‌به‌نفس کامل این موضوع را مطرح کنید. ممکن است بعد از این حرف‌تان فکر شما به سرش بیفتد.

2.می‌گذارد که احساسات خام او را مشاهده کنید

وقتی می‌گوییم عواطف و احساسات خام منظورمان گریه‌هایی است که فرد در حین آن از ریخت میفتد، یا عصبانیت در حد دیوانگی یا حتی صدای خرناس در حین خندیدن است.

اشتباه نکنید، قرار نیست که دخترها این احساسات را از کسی که به او علاقه دارند پنهان کنند، منتها این احساسات زمانی به سادگی ابراز می‌شوند که شما چند صباحی با این فرد ارتباط صمیمانه داشته باشید. اما اگر تازه با او آشنا شده‌اید و او خیلی راحت این احساسات را در مقابل شما بروز می‌دهد، به شما به دیده خاص نمی‌نگرد!

اما اگر دختری در حضور شما سعی می‌کند بهترین اثر ممکن را روی شما بگذارد و خیلی احساساتش را مدیریت می‌کند که خود واقعی‌اش بیرون نزد، می‌توانید آن را نشانه‌ای از احساس علاقه به خودتان در نظر بگیرید.

چه کار می‌توانید بکنید: احساسات خام شکلی از آسیب‌پذیری است. ما از اینکه بعد آسیب‌پذیر وجودمان را به دوستان‌مان نشان دهیم خوشحال می‌شویم. اما معمولا در مرحله قرار گذاشتن یا یک شریک عاطفی این بعد را مدیریت می‌کنیم.

اما اگر او بعد آسیب‌پذیرش را برای‌تان رو کرد، سعی کنید که دقیقا همان احساس را تقلید و نمایش دهید. این کاری نیست که مردان، حتی در مورد دوستان خودشان هم انجام دهند. بنابراین وقتی شما احساس او را تقلید می‌کنید، ممکن است که او را به فکر بیندازید که به شما به مثابه یک شریک عاطفی فکر کند.

اما یادتان باشد، فقط قدری آسیب‌پذیری‌تان را نشان دهید، بیش از این مقدار شما را به منطقه دوست اجتماعی می‌کشد.

3.او فقط شما را به محافل عمومی و گروهی دعوت می‌کند

اگر او مدام شما را به گردهم‌آیی‌ها، محافل گروهی و چندنفری دعوت می‌کند اما تلاش نمی‌کند که در جایی با هم تنها باشید، می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که او برای دوستی با شما ارزش قائل است اما به دنبال پیوند عمیق‌تری نیست.

او احتمالا علاقه‌ای به دوستی صمیمانه‌تر و عمیق‌تر با شما ندارد و دلیلش آن است که وقتی دخترها به مردی علاقه ندارند، سعی می‌کنند سیگنال‌های گیج‌کننده و متناقض ارسال نکنند. بهترین راه برای آنکه به مردان نشان دهند دوستی خاصی بین آن‌ها وجود ندارد آن است که فاصله اجتماعی‌شان را با آن‌ها حفظ کنند.

چه کار می‌توانید بکنید: اگر شما را به یک دورهمی دوستانه دعوت کرد، دعوت را بپذیرید و پیشنهاد بدهید که او را به محل مهمانی ببرید یا بعد از مهمانی پیشنهاد بدهید که او را تا خانه برسانید. اگر قبول کرد احتمال اینکه شانسی برای تبدیل شدن به شریک عاطفی او داشته باشید، وجود دارد.

ط

4.او دعوت‌های دونفره را رد می‌کند

اگر او مدام دعوت‌های دونفره را رد می‌کند یا وقتی دعوتش می‌کنید با دوستانش به سر قرار می‌آید، نشانه‌ای است از اینکه تمایلی به داشتن رابطه عاشقانه با شما ندارد.

چه کار می‌توانید بکنید: اگر درحال حاضر رابطه دوستانه‌ای دارید و او دعوت‌های شما را رد می‌کند، احتمالا دلیلش آن است که فکر می‌کند که دوستش دارید و او نمی‌خواهد با ایجاد حس امیدواری کاذب در شما به شما آسیب بزند.

موقعیت پیچیده‌ای است اما هنوز امید هست. شما او را به جمع‌های گروهی دعوت کنید. اگر این چراغ سبز را گرفت، می‌توانید مورد بالا را امتحان کنید و به او پیشنهاد بدهید که تا محل او را برسانید یا بعد به خانه برسانید.

5.جلوی هر نوع عشق‌ورزی‌ای را می‌گیرد

شوخی‌های حاوی مضامین عشقی نمی‌کند یا اگر می‌کند خیلی سریع داستان را جمع‌وجور می‌کند. این هم به همان دلیل قبلی است. او نمی‌خواهد با ابراز نشانه‌های عاشقانه شما را گمراه کند.

چه کار می‌توانید بکنید: بهترین راه در این موقعیت آن است که بخندید. اگر شوخی‌ای کرد یا چیزی گفت که نشانه‌های ابراز عشق در آن وجود داشت طوری وانمود کنید که چیز مهمی گفته نشده و نیاز نیست سختگیری کند. یادتان باشد پسری که می‌خندد اغلب فردی با اعتماد به نفس و مطلوب به نظر می‌رسد.

6.اجازه می‌دهد که بدترین‌هایش را ببیند

راحت بودن در حضور دیگران یک نشانه مثبت است اما اگر او مدام در حضور شما لحظات کم‌تر زرق‌وبرق‌دارش را بدون تلاش برای اثرگذاری روی شما نشان می‌دهد، یعنی نمی‌خواهد شما او را یک مورد عاشقانه نگاه کنید.

در روابط عاشقانه اغلب تمایلی برای عرضه بهترین نسخه ما از خودمان وجود دارد. اگر چنین اتفاقی نمیفتد، دلیلش آن است که او به شما به چشم خریدار نگاه نمی‌کند.

چه کار می‌توانید بکنید: همین حس راحتی‌ای که با شما دارد نقطه قوت ارتباط شماست. مردانی که دختران را در طبیعی‌ترین حالت‌شان و نه در لحظاتی که آرایش دارند یا لباس‌های مهمانی پوشیده‌اید، دوست دارند؛ برای‌شان جذاب هستند. پس این فرصت را از دست ندهید و از ظاهر آن‌ها در زمانی که واقعا برای‌تان جذاب هستند، تعریف کنید.

اما باز هم مراقب باشید! همه دخترها می‌دانند که وقتی گریه‌ کرده‌اند و آثار خط چشم و ریمل زیر چشم‌شان ریخته در بهترین حالت خود نیستند. پس دقیقا همان لحظاتی که واقعا جذب‌شان می‌شوید را برای تعریف از آن‌ها انتخاب کنید.

7.اجازه لمس شدن توسط شما را نمی‌دهد

اگر دوست ندارد از حدی به او نزدیک‌تر شوید، معنایش آن است که علاقه‌ای ندارد رابطه را به سطحی صمیمانه‌تر ببرید. وقتی رابطه عاشقانه است، افراد به تدریج محبت فیزیکی‌ را نشان می‌دهند. البته شاید خجالتی باشد.

چه کار می‌توانید بکنید: احتمالش هست که واقعا به شما علاقه‌ای نداشته باشد، اگر چنین است باید با نهایت احترام و بزرگواری بپذیرد و کنار بکشید.

در این مورد نباید خط قرمزهای طرف را نقض کنید. ضمنا این مورد به شدت فرهنگی است و در برخی فرهنگ‌ها لمس و تماس فیزیکی قبل از اطمینان از عشق و علاقه طرف مقابل ممنوعیت عرفی و مذهبی دارد.

8.همه قرارها را لغو می‌کند

اگر مدام هر برنامه‌ای که با او چیده‌اید را در لحظات آخر لغو می‌کند، نشانه‌ای بسیار قوی است از اینکه علاقه ندارد شما الویت زندگی‌اش باشید.

او علاقه‌مندی‌های دیگری دارد که آن‌ها را به شما ترجیح می‌دهد. اگر واقعا بی‌علاقه باشد کار زیادی نمی‌توانید بکنید. اما برای آنکه مطمئن شوید می‌توانید حرکتی جسورانه بزنید.

چه کار می‌توانید بکنید: این کار خیلی پرخطر است و برای افرادی که قلب ضعیفی دارند توصیه نمی‌شود. اگر می‌بینید که قرارهای عاشقانه‌اش را با سایر مردان لغو می‌کند از او بخواهید که یکبار با شما قرار بگذارد. می‌توانید شوخی کنید و بگویید چون همیشه برنامه‌هایت را با مردان دیگر بهم می‌زنی، چرا من و تو با هم سر قرار نرویم، لااقل تا بعدازظهر نمی‌توانی آن را لغو کنی؟»

ممکن به سختی طردتان کند اما ممکن است جواب بدهد و شروع رابطه‌ای خاص باشد!

سخن آخر

نکته کلیدی آن است که با اعتمادبه‌نفس باشید، جذابیت منحصربه‌فرد خودتان را بپذیرید و روحیه بازیگوشانه‌تان را زنده نگه دارید.

منبع: راهنماتو

547547