نشانه‌هایی که می‌گوید شریک زندگی‌تان یک "خیانتکار خُرد" است

آیا شریک زندگی تان پیام‌های آنلاین را مخفی می‌کند و در رسانه‌های اجتماعی رفتاری طنازانه و همراه با عشوه گری دارد؟! آیا بهترین دوست را بیش از حد می‌بیند یا برای کمک به همان شخص بیش از اندازه جان فشانی می‌کند؟!
تصویر نشانه‌هایی که می‌گوید شریک زندگی‌تان یک "خیانتکار خُرد" است

به گزارش سایت خبری پرسون، اگر شریک زندگی شما با شخصی دررستوران گفتگوی عاشقانه داشته باشد اکثر افراد آن را غیر قابل قبول می‌دانند خب، در رسانه‌های احتماعی نیز همین طور است و فرقی نمی‌کند. اگر هیچ صمیمت فیزیکی‌ای بین دو نفر وجود ندارد گپ زدن با بار و محتوای عاطفی و به ویژه جنسی بی احترامی محسوب می‌شود.

این علائم اغلب کوچک ممکن است بدان معنا باشند که آن فرد یک "خیانتکار خُرد" است. اکنون در رسانه‌های اجتماعی به ویژه در تیک تاک کاربران به وفور در این باره می‌گویند که شریک زندگی شان با جنس مخالف به گونه‌ای ارتباط برقرار می‌کند که آن‌ها واقعا دوست ندارند.

این خیانت خُرد که شبیه هیجان رابطه است می‌تواند بسیار آسیب زا باشد و به مراحل وخیم تری گسترش یابد.

اگر نگران این موضوع هستید به شریک زندگی تان بگویید که چه احساسی دارید تا بر سر حد و مرز‌ها با یکدیگر به توافق رسیده و در مورد این که آیا هر دوی شما کاملا روی رابطه تان سرمایه گذاری کرده اید یا خیر نیز به توافق برسید.

در ادامه رفتار‌هایی وجود دارند که خیانتکاران خُرد انجام می‌دهند و باید مراقب آن باشید:

باز نگه داشتن پروفایل دوستیابی آنلاین: آیا واقعا به طور تصادفی فراموش کرده‌اند آن را ببندند؟ یا گزینه‌ها را همیشه باز نگه می‌دارند؟ اصولا اگر در یک رابطه هستید و موافقت کرده اید که به یکدیگر پایبند باقی بمانید آن پروفایل‌های های دوستیابی آنلاین باید کلا حذف شوند.

ارسال پیام‌های عشوه گرانه به صورت آنلاین: اگر شریک زندگی شما با شخصی در بار یا رستوران گفتگویی عاشقانه دارد اکثر افراد آن را غیر قابل قبول می‌دانند خب، در رسانه‌های اجتماعی نیز همین طور است و فرقی نمی‌کند. اگر هیچ صمیمت فیزیکی‌ای بین دو نفر وجود ندارد گپ زدن با بار و محتوای جنسی و عاطفی بی احترامی محسوب می‌شود.

مخفی کردن پیام‌های ارسالی و دریافتی: اگر یک شریک پیام‌ها را پنهان کند ممکن است در حال مخفی کردن چیزی باشد.

لایک کردن عکس‌های شهوت انگیز آنلاین: اگر همه افرادی که شریک زندگی تان در رسانه‌های اجتماعی لایک می‌کند شهوت انگیز هستند باید زنگ خطر برای تان به صدا در آید.

حفظ ارتباط با شریک زندگی سابق: بسیاری از افراد با شریک زندگی سابق شان در تماس هستند گاهی اوقات به خاطر فرزندان مشترک شان و برخی از آنان با یکدیگر دوست باقی می‌مانند. با این وجود، اگر مشاهده کردید که کماکان پیام‌های عشوه‌گرانه با یکدیگر رد و بدل می‌کنند و با هم خیلی راحت به نظر می‌رسند باید از خود بپرسید آیا بیش از اندازه با یکدیگر صمیمت ندارند؟

اگر عکس‌های شما و عکس‌هایی که در کنارتان گرفته را منتشر نمی‌کند: اگر هیچ عکسی از شما و یا در کنار شما در رسانه‌های اجتماعی منتشر نمی‌کند این بدان معناست که می‌خواهد تنها و مجرد به نظر برسد.

(این گزارش ترجمه شده است؛ در نظر داشته باشید که داده‌های گزارش‌های علوم اجتماعی هیچ‌گاه قطعیت صددرصدی ندارند و نباید منبعی برای اختلاف در زندگی مشترک باشند. با این حال اطلاع داشتن از گزاره‌هایی که روی آن‌ها تحقیق شده، خالی از فایده نیست)

منبع: فرارو

544583