پای نیمار به زمین چمن نرسیده صدایش در آمد

در تمام این سال‌ها که تیم‌های عربستانی به ایران نمی‌آمدند، کاش آرزو نمی‌کردیم که دوباره میزبانی مسابقاتی معتبر را به ما بدهند!

تصویر پای نیمار به زمین چمن نرسیده صدایش در آمد

به گزارش پرسون، اصل داستان همانیست که همه می‌دانیم؛ وضعیت چمن ورزشگاه آزادی که تنها ورزشگاه آبرومند ما بود حالا به بزرگ‌ترین نقطه ضعف ورزش کشورمان تبدیل شده و آبرویمان را در دنیا برده است. آنقدر که معاون دادستان برای نمونه برداری از خاک وارد عمل شده تا بفهمد قصور از آن کیست و آیا واقعاً آب دریاچه را پای چمن ریختند؟

این حرکت را به فال نیک می‌گیریم و خواسته همیشگی ما بود. هر روز می‌نوشتیم که چرا کسی یقه مدیران مقصر را نمی‌گیرد؟ خدا را شکر که لااقل دادستانی وارد عمل شد چون انگار به وزارت ورزش که امیدی نیست!

اما اصل داستان کماکان پابرجاست. اینکه آبرویمان رفته و دنیا به ما می‌خندد. بعد از بازی النصر با پرسپولیس بازیکنان حریف نجیب بودند که فقط در گفتگوی خصوصی بین خودشان به زمین ما خندیدند! اما همان موقع در رسانه‌های عرب زبان تا کاربرهای فضای مجازی همه چیز را گفتند و فاش کردند...

ولی حالا ستاره برزیلی الهلال نیامده صدایش درآمده وای به حالی که پا روی این چمن بگذارد!

قدیمی‌ها می‌گفتند: «وقتی می‌خواهی آرزو کنی اول به عواقب آن فکر کن» کاش ما آرزو نمی‌کردیم که دوباره میزبانی یک مسابقه مهم را به ما بدهند! کاش اول نگاه به مدیرانمان کنیم و بعد آرزو!

در این قصه یک درس دیگر هم هست؛ انگشت مکن رنجه به در کوفتن کس تا کس نکند رنجه به در کوفتنت مشت ...

روزی که جماعت فوتبالی به چمن ورزشگاه وطنی قائمشهر خندیدند و مسخره می‌کردند، به چمن آزادی پز می‌دادند اما حالا همان‌ها آرزو می‌کنند کاش بازی پرسپولیس در چمن وطنی برگزار می‌شد!

یک عمر پز ورزشگاه آزادی را به همه دادیم و حالا همه چیز بر سرمان خراب شده است...

منبع: خبر ورزشی

522182