۳۲۳ یادواره شهید رسانه در ۳۲۳ شهر و رسانه در هفته دفاع مقدس برگزار می شود

رییس سازمان بسیج رسانه کشور گفت: یادواره تمامی شهدای رسانه توسط سازمان های بسیج رسانه استان ها با کمک اهالی رسانه و به میزبانی رسانه ها در سراسر کشور برگزار می شود.
تصویر ۳۲۳ یادواره شهید رسانه در ۳۲۳ شهر و رسانه در هفته دفاع مقدس برگزار می شود

به گزارش پرسون، مرتضی کارآموزیان رییس سازمان بسیج رسانه کشور گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس سازمان بسیج رسانه برنامه های متنوعی را برنامه ریزی نموده که یکی از این برنامه ها برگزاری یادواره تمامی شهدای رسانه توسط سازمان های بسیج رسانه استان ها با کمک اهالی رسانه و به میزبانی رسانه ها در سراسر کشور است.

وی افزود: ما ۳۲۳ شهید عزیز رسانه داریم که این شهدا در رسانه های مختلف از صداوسیما تا خبرگزاری ها و نشریات مختلف مشغول به خدمت بوده اند و این شهدا از شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم بوده اند. برگزاری یادواره شهدای رسانه با هدف شناسایی و معرفی این عزیزان به نسل جدید و اهالی رسانه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

رییس سازمان بسیج رسانه کشور تاکید کرد: تعمیق و تحکیم فرهنگ ایثار و شهادت و صیانت از میراث گران‌بهای شهدای والا مقام خصوصا شهدای رسانه از مهم‌ترین راهبردهای اولویت‌‌دار سازمان بسیج رسانه است و برگزاری یادواره های شهدای رسانه طی یک هفته توسط سازمان های بسیج رسانه استان ها و با همکاری رسانه ها خصوصا خبرگزاری ها و نشریات و پایگاه های اطلاع رسانی در این جهت با هدف شناسایی و معرفی شهدای عزیز به نسل جدید و همه ارکان رسانه ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

521020