اتهام «مهدی یراحی» مشخص شد

مهدی یراحی پس از انتشار آهنگی با عنوان «روسریتو» با اتهام‌های تشویش اذهان عمومی، تبلیغ علیه نظام و ساخت و انتشار فیلم‌هایی برخلاف عفت عمومی مواجه شده است.
تصویر اتهام «مهدی یراحی» مشخص شد

به گزارش پرسون، مهدی یراحی پس از انتشار آهنگی با عنوان «روسریتو» با اتهام‌های تشویش اذهان عمومی، تبلیغ علیه نظام و ساخت و انتشار فیلم‌هایی برخلاف عفت عمومی مواجه شده است.

صبح امروز نشست خبری سخنگوی قوه قضایی برگزار شد. یکی از موضوعاتی که در این نشست به آن پرداخته شد، بیان آخرین وضعیتِ پرونده مهدی یراحی خواننده است.

مسعود ستایشی؛ سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز سه‌شنبه 21 شهریور 1402 درباره آخرین وضعیت پرونده مهدی یراحی اینگونه توضیح داد: «پرونده‌ای در ناحیه 38 دادسرای عمومی انقلاب تهران تشکیل شده است. اتهام ایشان تشویش اذهان عمومی، تبلیغ علیه نظام و ساخت و انتشار فیلم‌هایی برخلاف عفت عمومی است. نامبرده پس از تفهیم اتهام و انجام تحقیقات ابتدایی و رسیدگی‌های اولیه؛ پرونده‌اش با صدور قرار جلب دادرسی و متضمن کیفرخواست به دادگاه صالح ارسال شده است.

(یراحی)در حال حاضر براساس قرار تامین بازداشت موقت در زندان به سر می‌برند.»

مهدی یراحی در سال‌های گذشته ویدیوهایی هنجارشکن منتشر کرده است. آخرین ویدیویی که از او منتشر شده، مربوط به آهنگی با عنوانِ «روسریتو» است که در این ویدیو به طور واضح، بی‌حجابی و هنجارشکنی در سطح جامعه ترویج می‌شود.

منبع: تسنیم

510245