به مناسبت سالروز رحلت پیامبر(ص) و امام حسن مجتبی(ع)

اجرای «مریم نشیبا» در رادیو ایران

رادیو ایران به مناسبت سالروز رحلت پیامبر(ص) و امام حسن مجتبی(ع) ویژه برنامه‌های مختلفی را با اجرای مریم نشیبا در نظر گرفته است.

تصویر اجرای «مریم نشیبا» در رادیو ایران

به گزارش پرسون، به نقل از شبکه رادیویی ایران، ویژه برنامه‌های «باغ ارغوان، دیباج، یک دو صدا، خانه دوست اینجاست، خورشیدنامه، راه شب، پیامبر مهربانی، سلام صبح بخیر، سوگواره، به نام عشق، روایت رهایی، به افق نور» برای رحلت جانسوز پیامبر مهربانی و شهادت امام حسن مجتبی(ع) به شرح زیر از این شبکه پخش می شود.

«باغ ارغوان» با نگاهی مذهبی مداحی‌ها و نوحه های مناسب روزهای پایانی ماه صفر را به تهیه کنندگی ندا حاجی اسماعیلی و با اجرای مریم نشیبا ۲۲ و ۲۳ شهریور ساعت ۱۵:۰۰ تقدیم می‌کند.

«دیباج» برنامه مشاعره‌ای از اشعار آیینی مرتبط با روزهای پایانی ماه صفر که به تهیه کنندگی زینب برومند و اجرای فاطمه مینا خانی ساعت ۱۷:۱۰ روانه آنتن می شود.

«یک دوصدا» ویژه ی ایام محرم و صفر یادمان تعزیه خوان فقید علا الدین قاسمی است که ساعت ۱۷:۳۰ به تهیه کنندگی ساجد قدوسیان و اجرای حامد نجم الهدی تقدیم مخاطبان می شود.

«خانه دوست اینجاست» به تهیه کنندگی زینب برومند و با اجرای مهرناز فقیهی ساعت ۱۸:۰۰با موضوع سبک و سیره نبوی پخش می شود.

«خورشید نامه» ویژه برنامه ای است که از مشهد مقدس و از جوار بارگاه مقدس امام رضا(ع) به تهیه کنندگی عبدالله علایی و گویندگی آرش احمدی از سیره نبوی می گوید، این برنامه ساعت ۲۲:۰۰ تقدیم می شود.

«راه شب» پنج شنبه بامداد به تهیه کنندگی رامین جواد پور نیز از ارتحال جانسوز پیامبر اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) می گوید. راه شب هر بامداد ساعت ۰۰:۳۰ پخش می شود.

«پیامبر مهربانی» ویژه برنامه دیگری است که با بهره گیری از سیره ی حضرت پیامبر اکرم(ص) و حضرت امام حسن مجتبی(ع) و تاثیر آن در زندگی جاری مردم به تهیه کنندگی حسین معصومی پنج شنبه ۲۳ شهریور، همزمان در سالروز رحلت حضرت رسول، ساعت ۰۵:۱۵ روانه آنتن می شود.

«سلام صبح بخیر» پنج شنبه ۲۳ شهریور نیز از مناسبت های مهم این روز می گوید. «سلام صبح بخیر» به تهیه کنندگی زهرا قائدی و اجرای حامد نجم الهدی ساعت ۰۶:۱۵ پخش می شود.

«سوگواره» ویژه برنامه دیگری است که ساعت ۸:۲۵ تقدیم می شود.

«به نام عشق» ویژه برنامه مخصوص رحلت جانگداز نبی اکرم (ص) و امام حسن مجتبی(ع) است که به بررسی خصوصیات رفتاری پیامبر (ص) می پردازد این برنامه به تهیه کنندگی حسین معصومی ساعت ۹:۰۰ از رادیو ایران پخش می شود.

«روایت رهایی» نیز در سالروز ارتحال ملکوتی پیامبر(ص) و امام حسن مجتبی(ع) با محوریت روز شماری مناسبت های روزهای پایانی ماه صفر ساعت ۱۱:۰۰ تقدیم می شود.

«به افق نور» در سالروز رحلت پیامبر به تهیه کنندگی حسین معصومی و با اجرای حسن همایی از فضایل اخلاقی حضرت رسول (ص) و امام حسن مجتبی(ع) می گوید، این برنامه ساعت ۱۱:۴۰ از شبکه رادویی ایران موج اف ام ردیف ۹۰ مگاهرتز و موج ای ام ردیف ۵۵۸ کیلوهرتز پخش می شود.

رادیو ایران پیشاپیش رحلت پیامبر مهر و رحمت حضرت محمد(ص) و امام حسن مجتبی(ع) را تسلیت می گوید.

510180