حضور «دریا» در بین نامزدهای جشنواره فیلم ولز

فیلم کوتاه «دریا» نامزد بخش بهترین فیلم کوتاه با بودجه کم در جشنواره فیلم ولز شد.
تصویر حضور «دریا» در بین نامزدهای جشنواره فیلم ولز

به گزارش سایت خبری پرسون، به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه «دریا» به نویسندگی و کارگردانی صحرا رمضانیان در ادامه حضور بین المللی خود به هفتمین دوره جشنواره فیلم «ولز» راه یافت و نامزد بخش بهترین فیلم کوتاه با بودجه کم شد.

این بیست و چهارمین حضور بین‌المللی فیلم کوتاه «دریا» محسوب می‌شود. از نکات جالب توجه این دوره از جشنواره حضور «خائن کشی» آخرین ساخته مسعود کیمیایی در بخش بهترین فیلم خارجی زبان است که با دیگر آثار به رقابت می‌پردازد.

فرزانه سلحشور، فرزاد علوی، پویا حقیقی و صحرا رمضانیان بازیگران این اثر هستند. این فیلم روایت چند دوست است که برای سفر به شمال کشور برنامه ریزی می‌کنند و آماده برای سفر می‌شوند اما ...

آرش رمضانی به عنوان مدیر فیلمبرداری، پویا حقیقی تدوین و صدا، مصطفا صادقی دستیار فیلمبردار، مصطفا آرین راد طراح گرافیک، مجتبی رحامیان عکاس و فیلمبردار پشت صحنه، ایلیا شمس و محمدکاظم شیران در مقام تهیه کننده در این اثر حضور دارند. همچنین مجموعه آموزشی و هنری CNG TV لندن (انگلستان) حامی مالی و معنوی این فیلم است.

هفتمین دوره جشنواره Wales International Film Festival با ساز و کاری ویژه و چند مرحله‌ای طی ۲ ماه در گوین تئاتر شهر نیث ولز برگزار می‌شود که پس از نمایش آثار منتخب و شناسایی فینالیست‌ها، در نهایت با معرفی برندگان جوایز در تاریخ ۱۴ و ۱۵ سپتامبر برابر با ۲۳ و ۲۴ شهریور به کار خود پایان می‌دهد.

510064