کشف ۸۳۸ کیلوگرم موادمخدر در لرستان

فرمانده انتظامی لرستان گفت: ۸۳۸ کیلوگرم انواع موادمخدر کشف و در این راستا سه باند تهیه و توزیع در لرستان متلاشی شد.
تصویر کشف ۸۳۸ کیلوگرم موادمخدر در لرستان

به گزارش پرسون، یحیی الهی اظهار کرد: در راستای تدابیر ابلاغی فرمانده کل انتظامی کشور و سلسله اقدامات صورت گرفته در راستای مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و انتظامی استان با اشراف اطلاعاتی و اقدامات انتظامی در اردیبهشت ماه سال جاری اقدامات قابل توجهی انجام دادند.

وی افزود: در این راستا در مجموع سه باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان شناسایی و در عملیات‌هایی جداگانه متلاشی و تمامی اعضای آنها دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی لرستان با بیان اینکه ۲۱ قاچاقچی و ۲۴۳ خرده فروش در سطح استان شناسایی و دستگیر شده اند، بیان کرد: ۸۳۸ کیلو و ۸۰۰ گرم انواع مواد مخدر از این افراد کشف و ۱۶ دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.

سردار الهی با اشاره به افزایش ۴۰ درصدی دستگیری قاچاقچیان و ۱۰ درصدی خرده فروشان مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت: با همکاری و تعامل خوب مردم با مجموعه انتظامی و همکاری و حمایت های خوب دستگاه قضایی از پلیس توانسته ایم اقدامات خوبی در این حوزه داشته باشیم.

وی ضمن هشدار به سوداگران مرگ خاطرنشان کرد: پلیس با اشراف اطلاعاتی و با قاطعیت با سوداگران مرگ مبارزه و در این راه از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهد کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

486792