این دختر بخاطر ابروهای عجیبش معروف شده+ عکس

سوفیا مدلینگ یونانی است که ابروهای پیوندی و پرپشتی دارد اصلا هم علاقه ندارد که آن ها را آرایش کند، سوفیا نشان داد انسان ها به هرشکلی میتوانند زیبا باشند.

تصویر این دختر بخاطر ابروهای عجیبش معروف شده+ عکس

به گزارش سایت خبری پرسون، سال‌هاست که ابروها به‌عنوان ملاکی در دنیای مد زیبایی خلاق، مورد توجه قرار می‌گیرند. مجلات و وبلاگ‌های زیبایی هیچگاه از ایده‌هایی که برای تغییر شکل ابروها ارائه می‌شود، عقب نمی‌مانند. ابروهای نازک، پرپشت، پرت، موجدار و غیره، همیشه مورد توجه قرار می‌گیرند و هر دوره‌ای یک مدل خاص ابرو برجسته می‌شود.

از بین مدل‌های مختلف ابروها، ابروهای پیوندی کمترین ترجیح را دارند و تقریبا هیچ خانمی دوست ندارد پیوندی ابرویش را داشته باشد، اما سوفیا حاجی پانتلی با ابروهای پیوندی خود اثبات کرده که این نوع ابروها نیز همانند سایر مدل‌ها زیبایی بی‌نظیری دارند.

سوفیا حاجی پانتلی، با قبول و پذیرش آنکه ظاهرش ممکن است با سلیقه همه افراد سازگار نباشد، به خود تایید می‌دهد که برخی افراد ممکن است او را جذاب ندانند. با این حال، او اهمیتی به این موضوع نمی‌دهد و اظهار می‌کند که به نظر خودش، ظاهر فعلی او زیباست. او در صفحه اینستاگرام خود نوشته است:"من همین هستم چون می‌خواهم اینگونه باشم." این نشان می‌دهد که او از خودش رضایت دارد و برای ابراز هویت و ظاهری که خودش برای خود انتخاب کرده، ایستادگی می‌کند.

او که یک دانشجوی رشته بازاریابی بوده و همچنین به عنوان مدل در مجلاتی مانند "Vogue" فعالیت می‌کند، ابروهایی پر و به هم پیوسته‌ای دارد که بر ما یاد اندازه‌های مدل‌های دهه 90 می‌اندازد. حضور سوفیا حاجی پانتلی در جشنواره کن هم به دلیل همین ابروهای خاص و متفاوتش بوده.

منبع: نمناک

486745