نخستین عکس لو رفته از ماشین جدید تسلا

بر کسی پوشیده نیست که تسلا در حال بروزرسانی «مدل ۳» یکی از محبوب‌ترین خودروهای برقی جهان است اما هنوز به صورت رسمی تصویری از آن منتشر نشده هر چند که یک عکس از این ماشین جدید در فضای مجازی دست به دست می‌چرخد.
تصویر نخستین عکس لو رفته از ماشین جدید تسلا

به گزارش سایت خبری پرسون، پس از سال‌ها عرضه موفق «مدل ۳» سرانجام تسلا تصمیم به بروزرسانی ظاهر و ویژگی‌های فنی این ماشین مدرن در پروژه «هایلند» گرفته است.

این ماشین جدید قرار است سال جاری به بازار معرفی شود اما تا کنون هیچ عکس یا خبری درباره مشخصات فنی‌اش به شکل رسمی منتشر نشده است.

اگر چه تسلا تمایلی به انتشار اطلاعات درباره نرم‌افزار و سخت‌افزار ماشین جدید ندارد اما نخستین عکس از آن به فضای مجازی راه پیدا کرده و حداقل به نظر می‌رسد که این عکس نخستین نما از تسلا مدل ۳ جدید است.

این تصویر نخستین بار در شبکه‌ اجتماعی ردیت به عنوان تصویر لو رفته از تسلا مدل ۳ جدید منتشر شد و پس از آن خیلی زود به شبکه‌های اجتماعی دیگر از جمله توییتر راه پیدا کرد.

ناگفته نماند که این تصویر لو رفته می‌تواند اثر کار یک فتوشاپ‌کار ماهر باشد یا حتی نمونه‌ای رد شده از مدل‌های پیشنهادی برای پروژه هایلند باشد و هنگام رونمایی از تسلا مدل ۳ جدید با ماشین کاملا متفاوتی روبه‌رو شویم.

تصویر لو رفته از پروژه «هایلند»

به هر حال با نگاهی به این تصویر به شباهت‌هایش با تصویر نمونه استتار شده تسلا مدل ۳ جدید پی می‌بریم. بر اساس تصویر بالا قسمت جلویی ماشین تغییر کرده و یادآور چهره تهاجمی پروتوتایپ مشهور رودستر است که سال ۲۰۱۷ معرفی شد.

تسلا رودستر

با این عکس اندکی می‌توان با طراحی پروژه «هایلند» برای ماشین جدید تسلا آشنا شد اما همچنان مشخصات فنی ماشین در هاله‌ای از ابهام می‌ماند و برای پی بردن به آن باید تا زمان معرفی تسلا مدل ۳ جدید منتظر ماند.

منبع: خبرآنلاین

483589