اهدای خون کارکنان بانک پارسیان برای یاری‌رساندن به بیماران نیازمند

مدیران و کارکنان بانک پارسیان باهدف یاری‌رساندن به بیماران نیازمند و کمک به افزایش ذخایر خونی سازمان انتقال خون کشور با استقبالی گسترده در امر نوع‌دوستانه اهدای خون مشارکت کردند.
تصویر اهدای خون کارکنان بانک پارسیان برای یاری‌رساندن به بیماران نیازمند

به گزارش پرسون، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 23 و 24 اسفندماه تیم خون‌گیری سازمان انتقال خون در محل ساختمان مرکزی بانک حضور یافته و مدیران و کارکنان بانک در محیطی کاملاً بهداشتی و با رعایت دستورالعمل‌های مرتبط، نسبت به اهدای خون خود اقدام کردند.

کورش پرویزیان مدیرعامل و مصطفی ضرغامی عضو هیات مدیره بانک نیز ضمن مشارکت در این طرح، حضور روحیه‌بخش کارکنان بانک در این اقدام خداپسندانه را جلوه‌هایی از نوع‌دوستی عنوان و از مشارکت کارکنان در این اقدام قدردانی کردند.

شایان‌ذکر است؛ پارسیانی ها، در کنار ارائه انواع خدمات بانکی به هم‌میهنان گرامی و مشتریان گران‌قدر، با اهدای خون خود ؛ از هیچ کوششی برای سلامتی و شادی هم‌وطنان و مشتریان فروگذار نبوده و در حد توان خود در این راه قدم برداشتند و با این اقدام صمیمیت خود را یک‌بار دیگر به اثبات رساندند.

گفتنی است، این اقدام نوع‌دوستانه برای چهارمین مرتبه در سال های اخیر است که با همکاری سازمان انتقال خون در ستاد مرکزی بانک پارسیان برگزار و همواره با استقبال ویژه ای روبرو شده است.

467754