انتشار فراخوان جشنواره «نوجوونیم»

فراخوان جشنواره «نوجوونیم» از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با هدف انتخاب نوجوانان برگزیده پایتخت منتشر شد.

تصویر انتشار فراخوان جشنواره «نوجوونیم»

به گزارش پرسون، به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، این سازمان به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در نظر دارد با هدف شناخت ظرفیت‌های نوجوانان برگزیده و دارای استعدادهای ویژه، جشنواره «نوجوونیم» را برگزار کند.

این جشنواره در محورهای هنری، ادبی، ورزشی، مذهبی، رسانه و فناوری اطلاعات در بخش فردی و توانمندی‌های گروهی برای مشارکت نوجوانان متولد ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۹ شهر تهران، در مناطق ۲۲ گانه طراحی شده است.

نوجوانان دارای مقام‌های استانی و کشوری و یا نوجوانان دارای توانمندی‌های ویژه در محورهای جشنواره می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

در مرحله ابتدایی، نوجوانان تهرانی می‌توانند تا ۱۲ بهمن با ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۸۳۷ و دریافت لینک فرم ثبت‌نام، با تکمیل اطلاعات درخواستی در این جشنواره شرکت کنند. پس از آن با برپایی جلسات کمیته داوری، ۱۱۰ نوجوان برتر مناطق مشخص و سپس در مرحله ارزیابی‌های تخصصی‌تر ۲۲ نوجوان شاخص در حوزه‌های مذکور انتخاب می‌شوند.

در مرحله پایانی، پنج نوجوان برگزیده نهایی شهر تهران در آیین اختتامیه جشنواره با دعوت از چهره‌های محبوب و نامدار همان رسته‌ها، معرفی و هدایایی دریافت می‌کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با ۱۸۳۷ تماس بگیرند. همچنین اطلاعات تکمیلی در پرتال جشنواره به نشانی nojavon.farhangsara.ir در دسترس عموم است.

459066