فیلم های تلویزیون جمعه 30 دی 1401

فهرست فیلم های تلویزیون جمعه 30 دی 1401 را در این گزارش مشاهده می کنید.
تصویر فیلم های تلویزیون جمعه 30 دی 1401

به گزارش پرسون، تلویزیون برای جمعه این هفته تعدادی فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن آماده پخش کرده است که از شبکه‌های سیما به روی آنتن خواهد برد.

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی «هیام» به کارگردانی محمد درمنش بامداد جمعه، ۳۰ دی ماه از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جهاد سعد، ریم علی، کفاح الخوص، عابد فهد، سامر عمران و رنا جمول خواهیم دید: حسان متولد حیفا، دانشجوی ممتاز مهندسی و تبعه انگلستان برای ازدواج با دختر مورد علاقه‌اش هیام، از انگلستان عازم اردوگاه جنین در فلسطین اشغالی می شود. او قصد دارد پس از مراسم ازدواج با همسرش برای ادامه تحصیل به انگلستان برگردد. جشن عروسی آن دو در یک محفل کوچک اما گرم برگزار می شود. حمله گسترده نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین به زوج جوان اجازه نمی دهد این دو، رنگ آرامش را بینند. آنها که عازم انگلستان هستند در ایست بازرسی نظامیان صهیونیست از یکدیگر جدا می شوند. حسان به نوع برخورد مأموران با آنها اعتراض می کند اما...

فیلم تلویزیونی «قناری» به کارگردانی جواد اردکانی جمعه ساعت هشت پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی ابراهیم خضر، رافی اطامیان و ماجده الرز خواهیم دید: فارس پسربچه‌ای فلسطینی است که هر روز به کلیسا رفته و قناری کلیسا را برای هواخوری به فضای آزاد می‌برد، پدر فارس به دست سربازان صهیونیست دستگیر می‌شود و کشیش کلیسا برای اینکه فارس را سرگرم کرده باشد قناری را به فارس هدیه می‌کند تا فارس غم دوری پدر را فراموش کند اما ...

فیلم سینمایی «یک اشتباه خوب» به کارگردانی فلورین دیوید فیتس بامداد شنبه، یکم بهمن ماه پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم با بازی فلورین دیوید فیتس، ماتیاس اسوقوفر و الکساندرا ماریا لارا؛ درباره اندی جوانی است که دچار فیبروز ریه است و در انتظار پیوند ریه در بیمارستانی زندگی می‌کند. بنو جوانی خلافکار است که پس از بیهوشی در مترو، او را به بیمارستان برده‌اند و فهمیده که مدت زیادی زنده نخواهد ماند. بنو با اندی آشنا می‌شود و می‌فهمد که او در آرزوی شهرت است. به همین دلیل به او پیشنهاد می‌دهد اجناسی را قسطی بخرند و نقدی بفروشند و با پول آن راهی سفری هیجان انگیز شده و ... .

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی «جاده صاف کن» به کارگردانی جان پدی کارستیرز جمعه ساعت ۱۰ به روی آنتن می‌رود.

در این فیلم با بازی نورمن ویزدوم و ادوارد چپمن خواهیم دید: نورمن به عنوان یک کارگر و تعمیرکار جاده به همراه مافوقش به نام آقای دل خارج از ارتش مشغول کار هستند. نورمن نامه‌ای دریافت می‌کند که باید به ارتش ملحق شود. رئیس او آقای دل و نورمن به فرانسه فرستاده می‌شوند تا جاده جلوی ارتش نیروهای متفق را تعمیر کنند. در این زمان رئیس این نیروهای متفق شخصی است بسیار شبیه نورمن و او از این موقعیت استفاده می کند و خود را به جای او می زند که ...

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی جدید «مانتفورد: گله دار چیکاسا» به کارگردانی ناتان فرانکوفسکی جمعه ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی درموت مولرونی، مارتین سنسمیر و تامی فلانگان آمده است: مانفرد از مادری سرخپوست و پدری انگلیسی زاده می‌شود و مادرش در بدو تولد فوت می‌کند. چند سال بعد پدرش او را ترک می‌کند تا به ایالت دیگری برود. او با سرخپوستان چیکیسا بزرگ می‌شود و کمی بعد از شکست نیروهای جنوب در جنگ داخلی آمریکا نیروهای ارتش به منطقه چیکیسا آمده و شروع به کوچ اجباری سرخپوستان می‌کنند. مانفرد برای کشاورزی و گله‌داری با مشکلات عدیده‌ای رو به رو می‌شود و اذیت و آزارهای یک درجه‌دار ارتش هم به مشکلاتش اضافه می‌شود. درجه دار گروهی از دزدان را تحریک به حمله به مزرعه مانفرد می کند ولی ... .

شبکه پنج سیما

انیمیشن سینمایی «ریو ۱» به کارگردانی کارلوس سالدان‌ها جمعه ساعت ۹ پخش می‌شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: یک طوطی اهلی به‌نام بلو از یک شهر کوچک، پرنده‌ای مستقل به‌نام جول را ملاقات می‌کند. بلو همراه این پرنده رویاهایش، به دنبال ماجراجویی‌های جدیدی می‌رود ... .

فیلم سینمایی جدید «سقوط» به کارگردانی کاوشیک گانگولی جمعه ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی پالاوی چاترجی، آرهندو بانارجی و لی لی چاکرابورتی خواهیم دید: مسافران قطار به دلیل تاخیر در حرکت قطارها و نبود امکانات اسکان مجبور می‌شوند که با یک اتوبوس به سفرشان ادامه دهند. ولی اتوبوس در دره سقوط می‌کند و مسافرانی که نجات یافته اند به دلیل صعب العبور بودن راه و این که نزدیک شب است مجبور می شوند که در همان دره شب را بگذرانند. آنها با هم آشنا شده و از زندگی‌شان برای هم صحبت می کنند در پایان شب تصمیم می گیرند که رازهایشان را برملا سازند و همه اتفاقات ناخوشایند را در همانجا بگذارند و بروند اما ...

شبکه نمایش

فیلم سینمایی «هیاهوی بچه» به کارگردانی چارلز شایر جمعه ساعت یک بامداد پخش می‌شود.

این فیلم با بازی دایان کتین و سَم شپرد؛ داستان زنی به نام کیت است که در یک شرکت بزرگ و زنجیره‌ای تهیه غذا، سمت مهمی دارد. یک اتفاق، موجب می‌شود زندگی کیت دگرگون شود و ... .

فیلم سینمایی «حالا چه شود» به کارگردانی محمد جعفری هرندی جمعه ساعت ۱۳ پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: در کنار یک هتل بزرگ خانه‌ای قدیمی مثل یک وصله ناجور قرار دارد. مالکی درصدد خریدن خانه برمی‌آید، اما پیرزن صاحبخانه، راضی به فروش آن نیست. مالکی به طریقی با فرزندان پیرزن رابطه برقرار می‌کند تا بلکه موفق به خرید خانه شود اما ... .

زنده‌یادان جمشید مشایخی، شهلا ریاحی، ثریا حکمت و مرتضی احمدی، حسن رضایی و ... در فیلم سینمایی «حالا چه شود» هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «اسب آبی» به کارگردانی جی راسل جمعه ساعت ۱۹ پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی امیلی واتسون، الکس اتل، بن چاپلین، دیوید موریسی و برایان کو آمده است: پسرکی تنها یک تخم بزرگ و عجیبی را پیدا می کند که مربوط به یک موجود دریایی ناشناخته از افسانه های اسکاتلند است و ...

فیلم سینمایی «واکنش زنجیره‌ای» به کارگردانی اندرو دیویس جمعه ساعت ۲۱ پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی کیانو ریوز، مورگان فریمن و ریچل وایز خواهیم دید: درست در زمانی که تیم تحقیقاتی دانشگاه در آستانه اثبات روش جدیدی است که با آن می‌توان از آب به جای سوخت استفاده کرد، در آزمایشگاه خرابکاری رخ می دهد و مدیر آن به قتل می رسد. ادی نیز سعی دارد از مهلکه فرار کند چون مقامات رسمی تصور می کند او و دیگر دست اندرکاران این پروژه که زنده مانده اند، عامل خرابکاری هستند ... .

فیلم سینمایی «استرالیا» به کارگردانی باز لورمن جمعه ساعت ۲۳ پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی نیکول کیدمن، هیو جکمن، دیوید ونهام، دیوید گولپلیل، برایان بران و جک تامپسون آمده است: در حاشیه جنگ جهانی دوم، زنی انگلیسی و از طبقه اشراف به دورافتاده‌ترین قاره سفر می‌کند و در آنجا با طبیعتی وحشی و انسان‌هایی خشن روبه‌رو می‌شود. این زن در آنجا مزرعه بزرگی را به ارث برده‌ و به نگهداری از مزرعه بی‌میل است. اما با اصرارهای مردی که در آنجاست تصمیم می‌گیرد که آنجا را بازسازی‌کند و در این راه تجربیات زیادی به دست می‌آورند تا اینکه ... .

شبکه کودک

فیلم سینمایی «عصر یخبندان ۴» به کارگردانی مایک تورمیر و استیو مارتینو جمعه ساعت ۱۴ پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: هلو دختر مندی بزرگ شده و حالا نوجوان است. مندی که فکر می کند هلو هنوز بچه است از او مراقبت می کند. اما زمانی که با هلو در کشمکش است به دلیل رانش های زمین روی یک تکه یخ در دریا شناور می شود و هلو و مادرش تنها می ماند. مندی و دوستانش موفق می شوند به محل زندگی شان برگردند و ...

شبکه امید

فیلم سینمایی «جک غول‌کش» به کارگردانی برایان سینگر جمعه ساعت ۱۸ پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی نیکولاس هولت، النور تاملینسون، استنلی توچی، یوان مک‌گرگور و بیل نای خواهیم دید: یک جوان روستایی به نام جک برای فروش اسب و گاری به شهر می رود ولی به خاطر سر به هوا بودنش گاری از او ربوده می‌شود. او به دنبال گاری است که به مردی بر می‌خورد که از دست سربازان فرار می‌کند. مرد که برای فرار به اسب جک احتیاج دارد در مقابل اسب تعدادی لوبیا به جک می‌دهد و جک با لوبیاها به خانه بر می‌گردد. همان شب دختر پادشاه الیزابل که از قصر فرار کرده و مسیرش را گم کرده به در خانه جک می‌رسد و ... .

شبکه افق

فیلم سینمایی «کوچک‌ترین سرباز» به کارگردانی ویکتوریا فاناسیوتینا جمعه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

داستان این فیلم با بازی ویکتور دوبرونراوف، داریا یورسویاک، آندری آندریف و آندری نوویک؛ درباره پسربچه‌ای به نام سرگی آلشکوف است که خانواده و اقوام خود را در جنگ از دست داده است و در آستانه مردن از گرسنگی است. او توسط سربازان ارتش نجات می‌یابد و او را به فرمانده می‌سپارند. فرمانده تلاش می‌کند تا اقوامی از او پیدا شود اما او هیچکس را ندارد. فرمانده او را با به همراه خود به جنگ می‌برد و در آنجا از او مراقب می کند تا او را به زودی به شهر برگرداند اما ... .

فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» به کارگردانی نرگس آبیار جمعه ساعت ۱۸ پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: یونس پسر مش الفت با عده‌ای از جوانان روستا کار در کارخانه مس کرمان را رها می‌کنند تا عازم جبهه شوند. پس از مدتی ارتباط یونس با خانه قطع می‌شود و همه حدس می‌زنند که او اسیر شده است. اسرا آزاد می‌شوند و باز هم خبری از یونس نیست. الفت بیقرار پسرش از هر کس و هر جا نشانی او را می‌گیرد. عاقبت تماس می‌گیرند و می‌گویند که خبری از یونس در راه است. الفت خانه را آب و جارو می‌کند اما ...

مریلا زارعی، گلاره عباسی، مهران احمدی و جواد عزتی در فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» ایفای نقش کرده‌اند.

شبکه سلامت (با رابط ناشنوا)

فیلم سینمایی «رادیو» به کارگردانی مایکل تالین جمعه ساعت ۱۱ با رابط ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی اد هریس، کوبا گودینگ جونیور، دبرا وینگر و سارا درو آمده است: مربی یک تیم فوتبال دبیرستانی به نام هارولد با پسری به نام رادیو آشنا می‌شود که دارای مشکلات روحی و روانی است. هارولد او را زیر پر و بال خودش می‌گیرد اما ... .

منبع:ایسنا

458180