انهدام باند آدم‌ ربایی در شیراز و رهایی گروگان ۱۶ ساله

دادستان عمومی و انقلاب مرکز فارس با اشاره به انهدام یک باند آدم ربایی و رهایی گروگان ۱۶ ساله در شیراز، گفت: در نتیجه همکاری انتظامی - قضایی ۵ نفر از عوامل اصلی این باند با اقدام به موقع پلیس آگاهی استان فارس دستگیر شدند.
تصویر انهدام باند آدم‌ ربایی در شیراز و رهایی گروگان ۱۶ ساله

به گزارش پرسون، سید مصطفی بحرینی یکشنبه در این باره افزود: با اقدامات فنی ‌و پلیسی و نظارت مستقیم معاون دادستان و سرپرست دادسرای جنایی شیراز پس از شناسایی محل اختفا آدم ربایان، گروگان ۱۶ ساله در سلامت کامل آزاد شد.

وی با بیان اینکه آدم ربایان مسلح به سلاح گرم و سرد بودند و دستگیری آنان با درگیری مسلحانه همراه بود، گفت: آدم ربایان در ازای آزادی گروگان، تقاضای معادل ۵۰ میلیارد ریال رمز ارز کرده بودند.

این مقام قضایی استان با تقدیر از حضور میدانی فرمانده انتظامی استان و هدایت مستقیم عملیات آزاد سازی گروگان گفت: انتظار عمومی‌ از مجموعه قضایی و انتظامی همکاری متقابل و تعامل در راستای برقراری امنیت است که این همکاری و هماهنگی بین دو مجموعه در اوج خود قرار دارد.

وی در پایان از تشکیل پرونده قضایی برای آدم ربایان و ارجاع به شعبه تخصصی خبر داد و تصریح کرد: پرونده این باند آدم ربایی در دادسرا به صورت ویژه و در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی خواهد شد.

408429