کپی لباس عجیب خواننده ماکان بند از گروه کره‌ای بی‌تی‌اس

کپی لباس عجیب کنسرت امیر مقاره خواننده ماکان بند از گروه کره‌ای بی‌تی‌اس لو رفت.
تصویر کپی لباس عجیب خواننده ماکان بند از گروه کره‌ای بی‌تی‌اس

به گزارش پرسون، امیر مقاره در کنسرت آخرش علاوه بر خواندن او که مورد نقد منتقدان قرار گرفت، پوشش متفاوت این خواننده هم نظرها را به خود جلب کرد.

در آخرین کنسرت امیر مقاره، فالش‌خوانی او در فضای مجازی دست به دست شد. علاوه بر خواندن او که مورد نقد منتقدان قرار گرفت، پوشش متفاوت این خواننده هم نظرها را به خود جلب کرد.

پوشش امیر مقاره، در این کنسرت شبیه جیمین(jimin)، یکی از اعضای گروه بی‌تی اس است.

گروه کره‌ای بی تی اس (BTS) که در سال ۲۰۰۹ تاسیس شد، متشکل از هفت عضو است که در زمان تاسیس گروه، همگی نوجوان بودند. این گروه توانسته‌ موفقیت‌های زیادی را به ثبت برساند و در سطح جهانی شهرت زیادی به دست آورد. بی تی اس بیش از یک میلیارد دلار از طریق محتوایی که در فضای مجازی بارگذاری می‌کند و نیز فروش آلبوم هایش به دست آورده است.

گروه موسیقی کره‌ای بی‌تی‌اس (BTS)، در جشنی که به مناسبت نهمین سالگرد تاسیس‌شان برگزار شد، خبر ناامیدکننده‌ای برای طرفداران‌شان در سرتاسر جهان داشتند؛ آن‌ها اعلام کردند برای تمرکز بر حرفه انفرادی خود، نیاز به استراحت و توقف دارند. اعضای این گروه در ویدیویی که برای طرفداران‌شان منتشر کرده‌اند، گفته‌اند که خسته هستند و مرحله سختی را پشت سر می‌گذارند. آن‌ها همچنین گفته‌اند که گروه‌شان قوی‌تر از قبل باز خواهد گشت.

منبع: خبرآنلاین

403019