آزمون گویندگی در رادیو ادامه دارد

حمیدرضا افتخاری، مدیر رادیو صبا از ادامه دار بودن آزمون گویندگی و اجرا در این شبکه رادیویی خبر داد.

تصویر آزمون گویندگی در رادیو ادامه دارد

به گزارش پرسون، به نقل از روابط عمومی رادیو صبا، مرحله دوم آزمون تست صدا با هدف کشف استعدادهای گویندگی در ساختمان شهدای رادیو در حال برگزاری است و قرار است از تولیدات شرکت‌کنندگان در قالب برنامه صباگو استفاده شود.

حمیدرضا افتخاری، مدیر شبکه رادیو صبا گفت: آزمون تست گویندگی و اجرا در رادیو صبا به صورت دوره‌ای با عناوین مختلف برگزار خواهد شد. هر دوره با مراحل مختلفی طراحی می شود که شرکت کنندگان برای برگزیده شدن باید مراحل مختلف را با موفقیت طی کند.

وی تاکید کرد: این آزمون به صورت چالش برگزار می‌شود، یعنی شرکت کنندگان بدون دوره آموزشی باید با استفاده از استعداد و سواد رسانه ای خود و راهنمایی های داوران تلاش کنند تا در این رقابت به موفقیت دست یابند. در این دوره که در حال برگزاری است، تولیدات برگزیدگان در قالب یک برنامه به نام "صباگو" از رادیو صبا پخش خواهد شد و در نهایت تولید یک کتاب گویا به عنوان جایزه برگزیدگان نهایی این دوره در نظر گرفته شده است.

افتخاری همچنین اعلام کرد: در این مرحله هر کدام از شرکت‌کنندگان با حضور در استودیو به اجرا و گویندگی می‌پردازند. از داوران حاضر در استودیو هم مهبد قناعت پیشه، لاله جلال آبادی و فریبا باقری هستند که بعد از اجرای شرکت‌کنندگان نکاتی را بابت تقویت صدا، تقویت لحن، اجرا و گویندگی به شرکت‌کنندگان یادآور می‌شوند.

به گفته مدیر رادیو صبا، "گویندگی به عنوان ویترین رادیو است و برگزاری این چالش ها و جشنواره ها می‌تواند فرصتی برای کشف استعداد در حوزه گویندگی و اجرا باشد."

402522