ارایه هم‌ زمان اینماد و درگاه پرداخت اینترنتی توسط شرکت سداد

شرکت پرداخت الکترونیک سداد آمادگی دارد از طریق پنجره واحد تجارت الکترونیکی و هم ‌زمان با دریافت اینماد، درگاه پرداخت اینترنتی نیز به متقاضیان ارائه کند.
تصویر ارایه هم‌ زمان اینماد و درگاه پرداخت اینترنتی توسط شرکت سداد

به گزارش پرسون، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، شرکت پرداخت الکترونیک سداد به‌منظور ایجاد بسترهای لازم برای دریافت هم‌زمان اینماد و درگاه پرداخت، همکاری های بسیاری را طی ماه‌های گذشته با مرکز توسعه تجارت الکترونیکی داشته که بر اساس آن وب‌سرویس اینماد و پنجره واحد تجارت الکترونیکی به صورت آزمایشی از سوی این شرکت پیاده سازی شد.

این اقدام با هدف ایفای مسئولیت در بهینه‌سازی و تسریع فرایندهای حوزه پرداخت و همچنین رویکرد تعاملی با نهادهای متولی از جمله مرکز توسعه تجارت الکترونیکی از سوی شرکت سداد صورت گرفت و اکنون سداد، راهگشای سایر شرکت‌های پرداخت الکترونیکی و پرداخت یار شده تا خدمات با استفاده از وب‌سرویس اینماد و پنجره واحد تجارت الکترونیکی، با سرعت بیشتر و مراحل کوتاه‌تر به متقاضیان درگاه پرداخت اینترنتی ارایه شود.

بر همین اساس، اکنون مرکز توسعه تجارت الکترونیکی طی یک فراخوان از تمامی شرکت‌های پرداخت‌یار و پرداخت دعوت کرده است تا به وب‌ سرویس اینماد و پنجره واحد تجارت الکترونیکی متصل شوند.

402052