اقدام عجیب گربه بازیگر زن مشهور در خانه

در ویدیو زیر شاهد تصاویری جالب از دکوراسیون خانه کتایون ریاحی بازیگر محبوب کشورمان خواهید بود.
تصویر اقدام عجیب گربه بازیگر زن مشهور در خانه

به گزارش پرسون، کتایون ریاحی بازیگر محبوب ایرانی است که در سال های اخیر همه ما او را با نقش زلیخا می شناسیم. او در کارهای خیر و نیکوکارانه فعالیت زیادی دارد و یک بنیاد تاسیس کرده است. امروز می خواهیم ویدئویی از دکوراسیون خانه کتایون ریاحی را برای شما قرار دهیم.

ناگفته های کتایون ریاحی درباره سریال یوسف

وی در عین اینکه از شناخته شدن شخصیت زلیخا توسط چهار میلیارد از مردم جهان (بر اساس آنچه به وی اعلام شده)، خوشحال است، اما تاکید می‌کند که هیچ شور و شفعی نمی‌تواند جایگزینی باشد برای اینکه مردمش هنوز او را به یاد می‌آوردند و از این شخصیت، به عنوان نقشی ماندگار در سینما و تلویزیون ایران یاد می‌کنند.

این بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون، در ادامه صحبت هایش درباره تجربه ایفای نقش در سریال «یوسف پیامبر (ع)» خاطرنشان کرد: من با زلیخا تجربه زیادی را کسب کردم. از او بسیار آموختم و در چهار سالی که سریال ساخته می‌شد، در محیط امنی که قرار داشتم، دوران خاصی را تجربه کردم.

درباره شخصیت زلیخا پژوهش‌هایی را داشتم و به خدا بیامرز آقای فرج الله سلحشور هم پیشنهاد می‌کردم، اما از آنجا که ایشان سال‌ها برای نگارش فیلمنامه پژوهش داشتند، ترجیح می‌دادند که کار، تغییر چندانی نداشته باشد.

396785