بهترین مدل های مو برای صورت کشیده و لاغر

علی رغم راحتی انتخاب مدل موی کوتاه برای صورت گرد، در نظر گرفتن یک مدل موی مناسب با چهره و فرم کشیده صورت با حساسیت بالایی همراه است.
تصویر بهترین مدل های مو برای صورت کشیده و لاغر

مدل مو برای صورت کشیده و لاغر می­‌تواند به سادگی لاغر بودن چهره شما را از اطرافیانتان مخفی کند. برای انتخاب مدل مو برای صورت کشیده و لاغر، شما باید کاملا اجزای صورت خود را بشناسید تا مدل موی کوتاه برای صورت کشیده 2020، و حتی شینیون مو برای صورت کشیده ویژگی­‌های مثبت چهره‌­تان را برجسته کند. اگر شما هم به دنبال ظاهری تازه و مدل مو برای صورت کشیده و لاغر در سال جدید هستید، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

رنگ مو

پس از پیدا کردن رنگ مو برای صورت کشیده و لاغر، شاید از خود بپرسید انتخاب رنگ مو برای صورت کشیده و لاغر به چه فاکتورهایی بستگی دارد. رنگ مو برای صورت کشیده و لاغر تقریبا مانند مدل مو اهمیت زیادی برای کمرنگ کردن لاغر بودن چهره ندارد. برای تعیین رنگ مو برای صورت کشیده و لاغر بهتر است به مواردی مانند رنگ پوست و رنگ چشم توجه کنید.

بهترین مدل موی کوتاه برای صورت لاغر

افرادی که دارای صورت لاغر و کشیده هستند باید مدل موی کوتاهی را انتخاب نمایند که تا بلندی مویشان زیر چانه و یا زیر گوش باشد، این مدل مو سبب می شود از بلندی و کشیدگی صورت کاسته شود و صورت پرتر به نظر برسد. اگر صورتی کشیده دارید بهتر است مو هایی کاملا لخت نداشته باشید، کمی به موی های خود حجم داده تا صورت شما بیش از پیش کشیده نباشد.

مدل کوتاهی جدید

شینیون مو برای صورت کشیده

برای شینیون مو برای صورت کشیده موهای خود را بالای سر جمع نکنید تا کشیدگی چهره‌ شما به چشم نیاید. همچنین شما می‌توانید در شینیون مو برای صورت کشیده، موهای جلو سر خود را به‌صورت چتری رو صورت­ خود بریزید تا کشیدگی چهره­ شما پنهان شود. مدل­‌های فر گزینه­‌های فوق­‌العاده‌­ای برای شینیون مو برای صورت کشیده هستند، زیرا صورت را پرتر نشان می‌‌دهند.

بهترین مدل مو کوتاه برای صورت های مستطیل

بهترین مدل موی کوتاه برای افرادی که صورت مستطیلی دارند، مدل مویی است که صورت آنها را کوتاهتر و تپل ترنشان دهد. اگر دارای صورت مستطیلی شکل هستید ، همیشه موهایتان را کوتاه نگه دارید اما قد موهایتان نباید هم سطح چانه باشد، زیرا کشیدگی صورت شما مشخص تر می شود.

مدل موی کوتاه

بهترین مدل مو برای اگر صورت کشیده همراه با پیشانی بلند

بهترین مدل ها برای کسانی که صورت کشیده همراه با پیشانی بلند دارند، مدل موی چتری دار است. اگر دارای این مدل از صورت هستید موهای جلویی شما باید چتری باشد تا موی شما بر روی پیشانی بریزد و پیشانی شما را کوتاه تر نشان دهد. قد مو های چتری نیز باید بین مژه ها و ابرو ها باشد تا صورت چاق و پهن تر به نظر برسد.

مدل موی چتری

بهترین مدل موی کوتاه برای صورت بیضی ها

اگر صورتتان بیضی است، شما دستتان در انتخاب هر مدلی که دوست دارید کاملا باز است زیرا هر مدل موی کوتاهی برای فرم صورت شما مناسب است.

انواع مدل موی کوتاه برای صورت کشیده

افراد دارای صورت دراز و کشیده باید مدل مویی را انتخاب نمایند که موجب کوتاه تر دیده شدن صورت بشود. تعدادی از گزینه های مناسب برای فرم صورت کشیده را برای شما آورده ایم:

اگر دارای صورت لاغر و کشیده هستید برای پهن تر نشان دادن گونه هایتان ، از آرایشگرتان بخواهید که با ایجاد برش هایی لایه ای در کنار گونه ها و گوش هایتان در مرکز صورت شما حجم ایجاد کند.

مدل موی کوتاهی را انتخاب کنید که از قسمت گوش کمی پایین تر باشد و یا اینکه کمی پایین تر از چانه مو کوتاه شود تا حالت کشیدگی صورت شما را کم کند.

مدل موی صورت کشیده

مدل مو های نامتقارن یا مدل موی کوتاه پیکسی که حالت کلاسیک دارد که اغلب یک قسمت از مو ها کوتاه تر از قسمت دیگر زده می شود ، از انواع مدل مو های مناسب برای افراد با صورت کشیده است.

اگر صورت کشیده دارید یکی از مدل های کوتاه و خوشایند برای شما مو های حلقه حلقه و کولی شکل است که در آن موها طول های مختلف و لایه ای دارند و سطح ارتفاع مو ها از نقطه ی خط چانه دور می ماند.

مدل موی صورت بیضی

اگردارای صورتی کشیده موهایتان را طوری کوتاه نکنید که کاملا لخت باشد زیرا مو های لخت برای صورت های لاغر مناسب نیست و لاغری و بی حالی را افزایش می دهد بنابراین شما باید با کوتاهی به موی های خود حجم داده تا صورت شما بیش از پیش کشیده به نظر نرسد.

391810