فرمانده قرارگاه نجف‌اشرف سپاه:

احساس مسئولیت ملت ایران دشمنان را زمین‌گیر کرده است

فرمانده قرارگاه نجف‌اشرف سپاه با بیان این‌که احساس مسئولیت ملت بزرگ ما در تمام موضوعات دشمنان را در تمام صحنه‌ها به زانو درآورده است، گفت: تا زمانی که این روحیه در ملت وجود داشته باشد به طور قطع دشمنان زمین‌گیر هستند.
تصویر احساس مسئولیت ملت ایران دشمنان را زمین‌گیر کرده است

به گزارش پرسون از استان کرمانشاه، سردار محمدنظر عظیمی فرمانده قرارگاه نجف اشرف سپاه پاسداران در مراسم افتتاح پل علی‌آباد گروس در شهرستان صحنه اظهار داشت: ‌زلزله استان کرمانشاه حادثه بزرگی بود و اکنون در مناطق زلزله‌زده‌‌ که مناطق مأموریتی قرارگاه منطقه‌ای نجف‌اشرف است، اقدامات انجام شده بسیار افتخارآفرین است چراکه بیش از 1900 روستا در زلزله آسیب دید. اکنون و بعد از بازسازی روستاهای بازسازی شده، با حضور در آن مناطق احساس افتخار می‌کنیم زیرا این حادثه بزرگ در شرایط تحریم‌های ناجوانمردانه از سوی استکبار جهانی رخ داد، اما با این وجود منازل مردم با بهترین کیفیت ساخته شد.

‌وی گفت: چیزی که امروز دشمنان را در تمام صحنه‌ها به زانو درآورده است، احساس مسئولیت ملت بزرگ ما در تمام موضوعات است. به طور نمونه در زلزله تمام افراد از اقشار مختلف در منطقه حضور و کار برکت پیدا کرد. تا زمانی که این روحیه در ملت وجود داشته باشد به طور قطع دشمنان زمین‌گیر هستند. دشمنان بیش از 40 سال است که با تمام توان در حال جنگیدن با این ملت هستند اما کاری از پیش نبردند و کشور در تمام عرصه‌ها در حال پیشرفت است.

‌فرمانده قرارگاه نجف اشرف سپاه پاسداران با بیان اینکه جغرافیای طبیعی استان کرمانشاه بسیار خاص است و ضرورت دارد توجه ویژه‌ای در حوزه راه‌ها در برنامه‌ریزی کشور به استان کرمانشاه شود، خاطرنشان کرد: همچنان عقب‌افتادگی‌های قابل توجهی در زمینه راه‌ها وجود دارد که نیازمند توجه است و باید تسهیلات بیشتری در نظر گرفته شود.

منبع: تسنیم

365327