سرمربی تیم ملی امارات؛

برای شکست دادن ایران بازی می‌کنیم!

سرمربی هلندی تیم ملی فوتبال امارات گفت: با وجود اینکه برخی از بازیکنان را در اختیار نداشتیم، توانستیم آماده‌سازی خوبی برای دیدار با ایران داشته باشیم.
تصویر برای شکست دادن ایران بازی می‌کنیم!

به گزارش پرسون و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، برت فان‌مارویک، سرمربی تیم ملی فوتبال امارات عصر امروز (چهارشنبه) در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تیم ملی فوتبال ایران گفت: دیدار مقابل ایران باعث شود تا بازیکنان از بازی فوتبال لذت ببرند و به همین جهت خیلی خوشحالم جزئی از این بازی هستم. با وجود اینکه برخی از بازیکنان را در اختیار نداشتیم، توانستیم آماده‌سازی خوبی برای دیدار با ایران داشته باشیم. چنین دیدارهایی را دوست دارم چون سخت هستند. امارات تا به حال ایران را در دیدارهای انتخابی جام جهانی شکست نداده و همین مساله چالش جذابی را پیش روی من قرار داده است.

سرمربی امارات ادامه داد: همیشه از بازیکنانم می‌خواهم که داخل زمین بهترین باشند، حتی اگر تفاوت‌های فردی علیه ما باشد. اطمینان داریم که می‌توانیم دستاوردهای زیادی داشته باشیم.

وی افزود: برای شکست دادن ایران بازی می‌کنیم. این چیزی است که همیشه به دنبال آن هستیم. اگر ۱۰ بار دیگر بازی با سوریه و لبنان تکرار شود حداقل در هشت بازی به برتری می‌رسیم. یک تیم نمی‌تواند همه مسابقاتش را به راحتی ببرد.

فان‌مارویک در پایان گفت: امارات ۳۱ سال است که نتوانسته به جام جهانی صعود کند و این به ما اعتماد به نفس می‌دهد. من اینجا هستم تا برای سومین بار به جام جهانی صعود کنم و اگر نتوانم این کار را انجام دهم باید به کشورم برگردم. ما باید برای هر مسابقه تلاش لازم را انجام دهیم تا به برتری برسیم و هدف همه اماراتی‌ها را محقق کنیم.

منبع :مهر

364165