اولین شکست پاریسی ها با حضور ستارگان

در چارچوب هفته نهم لوشامپیونه، تیم فوتبال پاری سن ژرمن مقابل رن مغلوب شد.
تصویر اولین شکست پاریسی ها با حضور ستارگان

به گزارش پرسون، در چارچوب هفته نهم از مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی فرانسه موسوم به لوشامپیونه، از ساعت 14:30 امروز (یکشنبه - به وقت تهران) تیم‌های رن و پاری‌سن‌ژرمن به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری 2 بر صفر رن همراه شد.

رن در این بازی خانگی ابتدا در دقیقه 45 توسط گایتان لابورده به گل رسید و در ادامه فلاوین تایت در دقیقه 46 اختلاف را به دو گل رساند. کیلیان امباپه هم در این دیدار یکبار موفق به گلزنی شد که داور آن را با استفاده از کمک‌داور ویدئویی (VAR) رد کرد. همچنین رن صاحب یک ضربه پنالتی شد که دارو با کمک VAR تصمیم خود را تغییر داد.

شاگردان مائوریسیو پوچتینو که در این بازی با ترکیبی از ستاره‌های خود از جمله دوناروما، لیونل مسی، نیمار و امباپه به میدان رفتند، اولین شکست فصل خود در این رقابت‌ها را تجربه کردند، اما همچنان با 24 امتیاز صدرنشین لیگ یک فرانسه هستند. رن هم 12 امتیازی شد و به رده هفتم جدول صعود کرد.

رن در پنج بازی اخیر خود در لوشامپیونه بردی کسب نکرده بود، این در حالی بود که پاری‌سن‌ژرمن هم تا پیش از این بازی 10 برد متوالی در لیگ یک فرانسه به ثبت رسانده بود.

در ادامه این بازی‌ها امروز و امشب دیدارهایی به شرح زیر برگزار می‌شود:

آنژه - متز، ساعت 16:30

لوریان - کلرمون فوت، ساعت 16:30

موناکو - بوردو، ساعت 16:30

نانت - تروا، ساعت 16:30

لیل - مارسی، ساعت 18:30

سن‌اتین - لیون، ساعت 22:15

منبع: تسنیم

363621