بابک حمیدیان با «خدا نزدیک است» به شبکه الکوثر می رود

فیلم سینمایی «خدا نزدیک است» با بازی بابک حمیدیان روانه آنتن شبکه الکوثر می شود. 
تصویر بابک حمیدیان با «خدا نزدیک است» به شبکه الکوثر می رود

به گزارش پرسون، به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، این فیلم با نویسندگی و کارگردانی علی وزیریان ساخته شده است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «رضا» با موتور مسافرکشی می کند. او در نگاه اهالی روستا شیرین عقل است. اما در باطن جوانی با عاطفه و مهربان و برخوردار از سلامت کامل ذهنی است. در نزدیکی محل زندگی رضا روستای کوچکی است که بخشی از جاده آن در مسیر سیل ویران شده است. اهالی برای تردد به آنجا ناچارند با موتورهای مسافرکشی و از راه جنگلی عبور کنند.

در همین ایام، «لیلا» معلم جدید روستا از راه می رسد و برای رفتن به مدرسه ناچار می شود با موتور سفر کند. رضا دلباخته لیلا شده، رفته رفته احوالاتش به گونه ای تغییر می یابد که...

بابک حمیدیان، الناز شاکردوست، سعید نیک پور، مینا جعفرزاده، صفر روحی، الهه باوند، رضا ترکمان، مجید بابایی، میثم رازفر، سیده خدیجه موسوی، کربلایی قربان درویش، شمیم السادات میرجانی و کیمیا میرشهیدی در فیلم «خدا نزدیک است» با تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی نقش آفرینی کرده اند.

فیلم سینمایی «خدا نزدیک است» جمعه 26 شهریور ساعت 11:05 به وقت تهران در مدت زمان 90 دقیقه با زبانگردانی و دوبله به زبان عربی توسط شبکه آی فیلم بر روی آنتن شبکه الکوثر است.

349997